Pazartesi, Haziran 27, 2022
Ana SayfaGÜNCELGöksoy 'ülkede işsizlik, enflasyon ve fakirlik yok'

Göksoy ‘ülkede işsizlik, enflasyon ve fakirlik yok’

Adalet ve Kalkınma Partisi Kartal Meclis Üyesi Haydar Göksoy ülkede yoksulluk olmadığı iddialarını daha da ileriye taşıyarak. Bu ülkede işsizliğin, enflasyonun ve fakirliğin olmadığını ileri sürdü.

 
 
Kartal Belediyesi Meclisi’nin 6 Mart oturumunda Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Meclis Üyesi Özlem Bulut yaptığı konuşmada; ” Ülkenin ekonomisinin geldiği hal ortadayken; enflasyon, dolar ve faizin ne kadar fırladığı ortadayken, çöpte aş toplayan insanlar, emeklilerin durumu, işsiz gençlerin hali ve en önemlisi de yerel yönetimlerde yani Kartal Belediyesi’nden sosyal yardım isteyen insanlarda yaşanan patlamayı dikkate almadan ( Haydar Göksoy) …burada show yapıyor” dedi.
Haydar Göksoy, Özlem Bulut’un konuşmasına verdiği cevapta;” ‘Bu ülkede çöpten ekmek toplayan’, yani ağzınıza sakız yapmışsınız. Bu ülkede fakir yok Allah’ın izniyle. Bu ülkede işsiz yok. Bu ülkede enflasyon da yok. Herkes aslanlar gibi geçiniyor.
Yok dolar düşer dolar fırlar doları konuşursunuz. Dolar düşer faizi konuşursunuz. İşsizlik yoktur işsizlik var dersiniz. Millet çöpten ekmek topluyormuş? Bana bir tane çöpten ekmek toplayan adam söyle?” diyerek ülkedeki “durumu” tanımladı.
https://www.youtube.com/watch?v=996SlBVIyNc
 

Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar