Perşembe, Kasım 30, 2023
Ana SayfaYEREL YÖNETİMİBB’den Kartal’a 3. Kreş

İBB’den Kartal’a 3. Kreş

Hürriyet Mahallesi’nde kısa süre önce temeli atılan ve çelik konstrüksiyon işleri başlayan kreş İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kartal’daki 3. kreşi olacak.

 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Recep Korkut ve ekibi, Kartal Belediyesi yetkilileri ile birlikte öncelikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Yunus Mahallesi’ndeki 2. kreşi inceledi. Buradaki çalışmalar ve projeyle ilgili bilgi alan İBB Fen İşleri Daire Başkanı Recep Korkut, binadaki düzenlemelerin özellikle çocuklar düşünülerek yapılmasını ve mümkün olduğunca çok oyun alanı bırakılmasını istedi. Kısa zamanda bitirilmesi planlanan Yunus Mahallesi’ndeki kreş; İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kartal’da gerçekleştirdiği; Karlıktepe Mahallesi’ndeki kreşinden sonra ikinci kreş olacak.
Heyet daha sonra, kısa süre önce temeli atılan ve çelik konstrüksiyon işleri başlayan Hürriyet Mahallesi sınırları içindeki kreş inşaatına geçti. Burada şantiye sorumlularından bilgi aldı. Kartal’ın tam sınırında bulunan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kartal’daki 3. kreşi olacak inşaat alanındaki çalışmanın 3 ay içinde bitirilmesi hedefleniyor.
 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı