Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANATSoğanlık'ta 23 Nisan Resim Yarışması Ödülleri Verildi

Soğanlık’ta 23 Nisan Resim Yarışması Ödülleri Verildi

Soğanlık Sakinleri Platformu ile Soğanlık Orta Mahalle ve Gümüşpınar Mahalle muhtarlıkları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla resim yarışması düzenledi. Soğanlık’ta 44 ilköğretim öğrencisi yaptıkları resimlerle yarışmaya katıldı.

Küçük ressamlar 22 Nisan günü yaptıkları resimleri Soğanlık Orta Mahalle Muhtarlığına bıraktılar. 24 Nisan günü ise Orta Mahalle Muhtarlığı önünde yapılan etkinlikle yarışmanın coşkusunu yaşadılar.

Resim yarışması; etkinliğinin düzenlenmesine yoğun emek harcayan Soğanlık Sakinleri Platformu kurucusu ve yöneticisi Soğanlık Orta Mahalle Muhtarı Hayrettin Aydın, Gümüşpinar Mahalle Muhtarı Şirin Kamiloğlu, Soğanlık Sakinleri Platformu sayfa yöneticileri, Orta Mahalle azaları Zeliha Bayram, Nurgün Kılıçlı, sayfa kolaylaştırıcısı ve asistanı Merve Aynalı ile mahalle gönüllülerinden, Fehmi Bayram, Fatih Bingöl, Melek Bektaş, Songül Aydın, ve  esnafların maddi katkılarıyla Soğanlık Orta Mahalle Muhtarlığı bahçesinde yapıldı.

Etkinlikte Muhtar Hayrettin Aydın, Gümüşpinar Mahalle Muhtarı Şirin Kamiloğlu çocukların bayramını kutlayarak; muhtarlığın çocuklarını yuvası olduğunu belirtip; muhtarların mahallenin sorunlarını kurumlara ileten devletin ilk kapısı olduğu söylediler. Saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunması ardından çocuklar ikramlarda bulunuldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla resim yarışmasına katılan tüm çocukların resimleri ödüle layık görülerek ödüllendirildi.

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı