Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaGÜNCELSahaf “Kuramsal Kitap” Hayrettin Erenler ile Yoluna Devam Ediyor

Sahaf “Kuramsal Kitap” Hayrettin Erenler ile Yoluna Devam Ediyor

Ramazan Kurt tarafından kurulan Kartal’ın önemli sahaflarından 4 yıllık  “Kuramsal Kitap”  20 Ekim 21 tarihinden itibaren Hayrettin Erenler ile yoluna devam ediyor.

 
Dün açılışı yapılanan, Kuramsal Kitap rafları okuyuculardan gelen ve okuyuculara giden okunmuş kitaplarla dolu. Her okuyucu okuduğu kitabı Kuramsal Kitap sahafa satabilir ve okumak istediği kitabı satın alabilir.
Öğrenci ve araştırmacıların ihtiyaç duydukları basılı kaynaklara ulaşabildikleri Karamsal Kitap’ın  önümüzdeki günlerde toplam rafların en az yüzde yirmisini yeni basım kitaplara ayıracağını belirtmektedir hayrettin Erenler.
Hayrettin Erenler’in sahaf kitaplarına ilgisi çok eski olduğu gibi yaşamının ayrılmaz bir özelliği. 1976 yılında Bursa’da yer sergisinde 1 Liraya aldığı ilk kitabından sonra evinin rafları kitaplarla dolmaya başlar. Ve aynı zamanda koleksiyoncu olmamasına rağmen bir kitap koleksiyoncusuna dönüşür. Öyle ki 15 bin civarında kitaba ve 5 bin civarında dergiye ulaşır.
Kuramsal Kitap kitap satışlarını aynı zamanda internet üzerinden de gerçekleştirecek.
Kuramsal Kitap okurla yazarın buluştuğu bir nokta olacak. Hayrettin Erenler, “Yılda en az 6 kez yazarlarla okuyucuları buluşturacağız”
Hayrettin Erenler’in en büyük iddiası ise; “Ben de olamayan değil, benim bulamadığım kitap varsa bu kitap basılmamıştır. Bu kadar iddialıyım” diyerek okuyucunun arayıp bulamadığı her kitaba kendisinin ulaşabileceğini belirtmektedir.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş