Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaYEREL YÖNETİMKartal Belediyesi'nden “Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi”

Kartal Belediyesi’nden “Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi”

Kartal Belediyesi’nden Bebek Destek Paketi; Kartal Belediyesi, “Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi” ile Kartallı ailelerin yenidoğan bebekleri için ev ziyaretleri gerçekleştirecek.

 
Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün başlattığı proje ile Kartallı ailelerin yenidoğan bebeklerinin temel ihtiyaçlarını karşılayacak olan “Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi” Kartal Belediyesi personeli tarafından ailelerin evlerine teslim edilecek.
Yenidoğan bebeklerin ihtiyacını gidermek üzere  aralığındaki bebekler için hazırlanan paketi almak için, bebeğin 0-3 ay aralığında olması ve ebeveynin Kartal’da oturması gerekiyor. Bu koşullara uyan ailelerin ailelerin başvuruda bulunmaları, doğum ve ikametgâh belgesini Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekiyor. Hediye Paketi Kartal Belediyesi personeli tarafından  bebeğin evine teslim edilecek.

Gökhan Yüksel, “Kartal’da yaşamanın ayrıcalığını hissettirecek çalışmalarımız devam edecek.”

Projeyi hem yenidoğan bebeklerin ihtiyacını gidermek hem de ailelerin mutluluğuna ortak olmak amacı ile başlattıklarını söyleyen Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak; kadınların, çocuklarımızın, gençlerimizin, yaş almış değerlerimizin, özel bakıma muhtaç komşularımızın kısacası büyük ailemizin her bir bireyinin beklenti ve taleplerini karşılayacak çalışmalarımız devam ederken, bir yandan da yeni bir projeyi hayata geçirdik. Bebek sevinci yaşayan ailelerimize bir nebze olsun destek olmak ve bu mutluluğu birlikte yaşamak amacı ile sağlıklı, uzun ve başarılarla dolu bir hayat temennisinin yanında büyük ailemizin yeni üyelerine “Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi” hediye ediyoruz. Her bir komşumuzu kucaklayacak, Kartal’da yaşamanın ayrıcalığını hissettirecek çalışmalarımız devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

1 Yorum

  1. Merhaba üç çocuğum var en küçüğü 12 aylık bebeğim var onun için yardım bekliyorum yardımı dokunan herkes ten Allah razı olsun 🤲

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş