Cumartesi, Mayıs 27, 2023
Ana SayfaGÜNCEL"2 Yıl Sonra Aynı Yerde"

“2 Yıl Sonra Aynı Yerde”

Yüksel FIRAT

“2 Yıl Sonra Aynı Yerde” mottosu ile Cumhuriyet Halk Partisi, İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği program doğrultusunda 23 Haziran 2019 İstanbul seçimlerinin ikinci yıl dönümünde İstanbul’un 39 ilçesinde eş zamanlı olarak Kartal’da esnaf ziyareti gerçekleştirildi.


23 Haziran’ın ikinci yıl dönümünde “2 Yıl Sonra Aynı Yerde” mottosu ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kartal İlçe Örgütü, Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in katıldığı esnaf ziyaretleri yapıldı.
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel “23Haziran2019 halkın iradesinin, demokrasinin gücünün önünde hiçbir engelin duramayacağını bir kere daha gösterdi. Başkanımız Ekrem İmamoğlu öncülüğünde 16 milyon İstanbullu için adil, eşit ve sosyal belediyecilik anlayışı ile her şey çok güzel olmaya devam ediyor” dedi.
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ziyaretler esnasında hem misafirlerini tanıttı hem de esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
2 Yıl Sonra Aynı Yerde”  mottosu ile etkinliğine Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yönetim kurulu üyeleri, mahalle birim başkanları, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolu başkanları katıldı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı