Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGENEL23 Nisan'da İKD'den '​Her günü bayram gibi yaşayacak çocuklarımız​!''​ ​​etkinliği

23 Nisan’da İKD’den ‘​Her günü bayram gibi yaşayacak çocuklarımız​!”​ ​​etkinliği

23 Nisan’da İKD’den ‘Her günü bayram gibi yaşayacak çocuklarımız!” etkinliği


İlerici Kadınlar Derneği (İKD) Kartal Temsilciliği ,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Kartal Meydan’da farklı etkinlikler içeren bir çocuk şenliği gerçekleştirdi.


”Her günü bayram gibi yaşayacak çocuklarımız ! ” sloganıyla, yüz boyama, el baskısı, resim ve oyun hamuru gibi aktivitelerin yapıldığı etkinliklerde çocuklar doyasıya eğlendi.  İlerici Kadınlar Derneği (İKD) Kartal Temsilciliği üyeleri, ”Türkiye’de çocuk işçiliğinin ve çocuk istismarının kanayan bir yara olduğu ve tüm bunlardan kurtulmak içinse gericiliğe, savaşa ve sömürüye karşı mücadelenin büyütülmesi gerektiği gerçeğini unutmadan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98. yılını kutlarken, çocuklarımızın hayatı bayram gibi yaşayacakları, eşit ve özgür bir dünyanın özlemi ve inancıyla mücadelemize devam ediyoruz.” mesajı verdi.


İKD üyeleri, etkinliğe katılan annelere de çağrı da bulunarak çocukların geleceği için gericiliğe, savaşa, sömürüye karşı İlerici Kadınlar Derneği’ne katılma ve mücadeleyi büyütme çağrısında bulundu.


İlerici Kadınlar Derneği Kartal Temsilciliği 28 Nisan Pazar günü saat 11:00’de ise üye ve dostlarıyla kahvaltıda buluşacak. 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı