Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaYEREL HABERLERAHMET ŞİMŞEK KOLEJİ BASINLA BULUŞTU

AHMET ŞİMŞEK KOLEJİ BASINLA BULUŞTU

Kartal Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları Kurucusu Av. Ahmet Şimşek ve Genel Müdür Serken Efe Demir yerel basınla bir araya geldi.

Kartal Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları Kurucusu ve sahibi Ahmet Şimşek, ”Avrupa ayarında özgün eğitim veriyoruz, Kurum olarak köklü  değişikliklere giderek yeni öğretim yılına hazırlandık. Salgın sürecinin dikkate alarak sınıflarımızı 10 öğrenci ile sınırladık” dedi.
17 Ağustos 2020 pazartesi günü 2020-2021 yılı öğrenim ve eğitim yılını başlatacaklarına dikkat çeken Şimşek, ”Kurumumuz 40 yıl önce kuruldu ve süreç içeresinde binlerce öğrenci yetiştirdi, yetiştirmeye de devam ediyor. Kurumumuzu baştan aşağı yeniledik, Teknolojik ve çağın gerektirdiği araç, gereçlerle donattık.” İfadelerini kullandı.
Ahmet Şimşek; ”Okullarımızı satın almaya ve satmaya zorladılar” dedi. Şimşek devamında, Ancak tüm bunlara karşı direndiklerini ve  satıldıklarına ilişkin tüm iddiaların yalan olduğunu söyledi. Ve “Rüzgar kayadan bir toz parçası bile koparamaz mantığı ile direndim” diyerek tamamladı sözlerini.
Kartal Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları Genel Müdür Serken Efe Demir ise yoğun bir çaba harcayarak  2020-2021 yılı öğrenim ve eğitim yılına hazır olduklarını belirtti. Serken Efe Demir kayıt almaya başladıklarını ve kayıtların devam ettiğini de sözlerine ekledi.
 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı