Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaPENDİKANADOLU KAHVE FESTİVALİ

ANADOLU KAHVE FESTİVALİ

ANADOLU KAHVE FESTİVALİ

Anadolu Kahve Festivali’nin 2. Gününde  Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin fuarı ziyaret ederek kahvelerden tattı. Ahmet Cin, “Kahve tadıyoruz. İstanbulluları kahve tatmaya bekliyoruz” dedi.

2. Anadolu Kahve Festivali Pendik Belediyesinin organizasyonunu ile düzenlenen 2. Anadolu Kahve Festivali Pendik Sahil Meydanı’nda kahveseverlerin uğrak yeri. Ülke ve şehir dışında  140 firmanın katıldığı fuarda çok farklı kahveleri tatmak mümkün.

“İSTANBULLULARI KAHVE TATMAYA BEKLİYORUZ”

Yarın sona erecek olan Anadolu Kahve Festivali; en özel kahve çeşitlerini, kahvelere dair birçok içeriği ve kahvenin yanında festivale özel eğlence anlayışını misafirleriyle bir araya getiriyor. Lezzeti, bilgiyi ve eğlenceyi birlikte sunan festivalde; birbirinden özel kahve türleri, en lezzetli kahve deneyimi için pişirme yöntemleri, kahveye dair tarihi ve güncel bilgiler, festival temasına dair kahveseverlere yapılan sunumları kapsıyor. Lezzetin ve eğlencenin buluştuğu tadım testleri, workshop ve yarışmalarla da kahveseverle yeni tatları tecrübe etme imkanı sunulmaktadır.

Anadolu Kahve Festivali’nin 2. gününde kahvesevelerin yanı sıra Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’de fuarı ziyaret etti. Ahmet Cin fuarın kendi deneylerinden öğrenerek geliştiğine dikkat çekerek; “Geçen yıl biraz daha acemiydik. Bu sene arkadaşlarımız daha profesyonel çalıştılar. Ahmet Cin İstanbullulara çağrı yaparak; “Kahve tadıyoruz. İstanbulluları kahve tatmaya bekliyoruz” dedi.

KAHVENİN VE MÜZÜĞİN LEZETTİ BİR ARADA

Festivalin en özel yanlarından biri de üç gün boyunca gerçekleştirilecek konserler olacaktır. Konserlerde kahvenin ve müziğin lezzetini bir araya getiren sanatçılar ve dinleyicilerle Anadolu Kahve Festivali’nin kendine has ruhunu oluşturuyoruz.

Kahve sektöründen deneyimli farklı ülke ve şehirlerden 140 isim ve marka olarak bu yıl sayısı oldukça yüksek olan katılımcı kitlesiyle kuruldu fuar. Anadolu Kahve Festivali’nin kahve, müzik ve eğlenceyi bir araya getiren bu özel atmosferini, deneyimli kahve uzmanları ve kahveseverlerle birlikte tecrübe ediyor…

Festival Programı

2. Gün

25 Haziran 2022

Hatice Macun
Kahveden Art’ a Kalan

3. Gün

26 Haziran 2022

Naim Koca
Evde Soğuk Kahve Yapımı

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı