Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANAT‘Aşk Kartal’da’

‘Aşk Kartal’da’

KARTAL’DA 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ,  ‘AŞK KARTAL’DA’ ETKİNLİKLERİ İLE KUTLANDI

 
Etkinlikler keman resitali, kırmızı gül ve balon dağıtımıyla birlikte sıcak çikolata ikramı ile başladı.

Kartallı’lar, Sanatçı Murat Teker’in Seslendirdiği Şarkılara Eşlik Etti

Kutlama programının devamında sevilen sanatçılar; Murat Teker, Mehtap Meral ve ünlü sanatçı Aydilge sahne aldı. 23 Nisan Caddesi’nde gerçekleşen konserlerde, ilk olarak sahne alan isim Murat Teker oldu. Sanatçı Murat Teker sahne performansı boyunca, ‘Gamzedeyim Devam Bulmam’, ‘Gündüzüm Seninle’ gibi sevilen şarkıları seslendirdi. Kartallılar, sanatçı Murat Teker’in seslendirdiği şarkılara eşlik ederek unutulmaz anlar yaşadı.

Ünlü Sanatçı Aydilge’nin Sahne Performansına Gençler Eşlik Etti

Kartal’da, 14 Şubat Sevgililer Günü kutlamaları, ünlü sanatçı Aydilge’nin konseri ile zirveye ulaştı. ‘Sen misin ilacım?’, ‘Yangın Var’, ‘Kiralık Aşk’ gibi şarkılarını seslendiren ünlü sanatçının sahne performansı boyunca Kartallı gençler 14 Şubat Günü’nü şarkılara eşlik ederek yaşadı.

Kartal’da Sevilen Sanatçı Mehtap Meral ‘Şairce Sevmek’ Dedi

Programın son konserinde ise ünlü sanatçı Mehtap Meral, sevilen şarkılarıyla hayranları ile buluştu. Kartallılar konser boyunca, ünlü sanatçının seslendirdiği, ‘Kavak Yelleri’, ‘Sevdan Olmasa’ şarkılarına keyifle eşlik etti.
Konser sonunda, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar, Mehtap Meral’e bir teşekkür plaketi takdim ederek; “Kartal Belediyesi olarak, unutulmaz bir Sevgililer Günü’ne ev sahipliği yaptık. Sanatçımız Mehtap Meral’e ve tüm sanatçılarımıza bugün bizlere eşlik ettiği için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki sevgi, iyi ki aşk var” ifadelerini kullandı. Ünlü sanatçı Mehtap Meral ise, Kartal Belediyesi’ne teşekkür ederek; “Bugün, aşk Kartal’da. Böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığı için Kartal Belediyesi’ne ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu.
 
 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş