Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaGÜNCEL"Bâkî Kalan Bu Kubbede Hoş Bir Seda İmiş..."

“Bâkî Kalan Bu Kubbede Hoş Bir Seda İmiş…”

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Harun Tüysüz bir veda mesajı yayımladı.

Harun Tüysüz, 18.04.2014 yılından beri sürdürdüğü Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanmasından dolayı ayrıldı.

Dr. Harun Tüysüz yayımladığı veda mesajında;

“Bugüne kadar, çok sevdiğim ilçeme değerli yönetici arkadaşlarımla ve öğretmenlerimizle birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Görev yaptığımız süre içerisinde şube müdürlerimizle, okul yöneticilerimizle, öğretmenlerimizle ve ekip arkadaşlarımızla birlikte Kartal’a aşkla hizmet etmenin çabası içerisinde olduk

Görev sürem boyunca Kartal ilçesi eğitimi adına bilim, sanat, kültür spor alanlarında kaliteyi arttırmak ve eğitim alt yapısını güçlendirmek temel esasımız olmuştur. Güvene ve işbirliğine dayalı, hizmet odaklı, hiç kimsenin ötekileştirilmediği ve herkesin kendini ifade edebildiği bir çalışma ortamı oluşturmaya gayret ettim. Sevgili yavrularımızı milli ve manevi değerlerimize bağlı donanımlı ve ahlaklı bir şekilde yetiştirerek geleceğimizi inşa yolunda ilçemiz eğitimini her alanda zirveye taşıma hedefiyle yol aldık

Her veda bir başlangıçtır…

Milli mücadelemizin ilk kurşunu atan ve Yüzyılın Felaketini yaşamış Hatayımıza hizmet etme onurunu yaşayacağım.

İlçemizde, eğitim alanındaki atılımlara Bakanlığımız ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün olağanüstü destekleri ve birlikte çalışmaktan onur duyduğum Kaymakamımız Sayın Abdullah DEMIR ile birlikte yön verdik. Ayrıca bizden desteklerini esirgemeyen ilçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, siyasi partilerimize, sivil toplum örgütlerimize, okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, gözbebeğim öğrencilerime, velilerimize, okul aile birliklerimiz kıymetli basınımız ve bilhassa Kartal halkına, eğitimde bir adım daha ileriye gitmemiz için çaba sarf eden herkese çok teşekkür ediyorum”

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı