Tarık Balyalı, Pendik’in köklü amatör kulüplerinden Yeşilbağlar Spor Kulübü Derneği’ni ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Tarık Balyalı, Pendik’in köklü amatör kulüplerinden Yeşilbağlar Spor Kulübü Derneği’ni ziyaret etti. Alkışlarla karşılanan Balyalı “Semtin çocuğu” olarak büyük ilgi gördü.
Yaptığı konuşma ile Pendik’teki amatör kulüplere projelerinden de bahseden Balyalı, “Amatör kulüpler Pendik kültürünün bir parçasıdır. Pendik’in değeridir. Pendik’te eskiden yapılan amatör spor kulüpleri turnuvalarını yeniden düzenleyeceğiz. Bütün amatör kulüplere destek olacağız.” dedi.