Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaGENELBaşkan Gökhan Yüksel: “Kartal’ın Tüm Katmanlarının Oyunu Aldık”

Başkan Gökhan Yüksel: “Kartal’ın Tüm Katmanlarının Oyunu Aldık”

Başkan Gökhan Yüksel, Soğanlık Mahalle Sakinleriyle Buluştu

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel Soğanlık Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda; Soğanlık Yeni, Soğanlık Orta ve Gümüşpınar Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Toplantıya Başkan Gökhan Yüksel’in yanı sıra; CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Gümüşpınar, Soğanlık Orta Mahalle ve Soğanlık Yeni Mahalle Temsilcileri ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Mahalle sakinleri ile gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, “Biz sizinle bir mutluluğu paylaşmak istiyoruz. Bu mutluluk İstanbul’da ve Kartal’da baharı getiren bir mutluluk. Bu mutluluğu ilçemizde Sayın Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel ile yaşadık. İstanbul’da Sayın Büyükşehir Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile yaşadık. Bize bu mutluluğu sizler yaşattınız. Bu yüzden sizlere geldik” diye konuştu.   

 

Gökahan Yüksel “Biz sadece CHP’li kardeşlerimizin oyunu almadık, Kartal’ın tüm katmanlarının oyunu aldık. Bu yüzden artık ufka daha geniş bakma, arkadaşlığı, dostluğu büyütme ve hizmetle gönül alma vaktidir”dedi.

Gökhan Yüksel “Seçim döneminde verdikleri destekten dolayı Soğanlık mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Gökhan Yüksel, “Artık yeni nesil siyasette, yeni şeyler söylemek vakti geldi. 468 bin kişinin yaşadığı Kartal’da hep birlikte yaşıyoruz. Belediye’nin, kamunun yaptığı bir hizmetten, tüm Kartallılar aynı anda faydalanacak. Dolayısı ile artık hizmet etme ve hizmeti konuşma vakti. Biz sadece CHP’li kardeşlerimizin oyunu almadık, Kartal’ın tüm katmanlarının oyunu aldık. Bu yüzden artık ufka daha geniş bakma, arkadaşlığı, dostluğu büyütme ve hizmetle gönül alma vaktidir. Eve döndüğünüzde kendinizi kocaman bir alkışlayın, çünkü bunun mimarı sizlersiniz. Daha önce yaşadığınız siyasi diyaloglardan dolayı küs olduğunuz, kızgın olduğunuz komşularınızla barışın ve kucaklaşın. Sizler fikirlerinizi, Kartal’da ve İstanbul’da iktidar yaptınız. Artık yaptığımız hizmetleri sokaklarda, caddelerde komşularınıza, dostlarınıza anlatın. Ancak bu şekilde daha da büyüyebiliriz. Sizlerin emeği ile 25 yıl sonra Kartal’da ve İstanbul’da tarih yazıldı. İyi ki varsınız, sizleri çok seviyorum” dedi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı