Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaGÜNCELBaşkan Gökhan Yüksel’den Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Gökhan Yüksel’den Kurban Bayramı Mesajı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Gökhan Yüksel, mesajında Kurban Bayramı’nın birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmesini temenni ederek, “Komşularım ve tüm İslam âlemi için, paylaşmanın ve hoşgörünün ön planda olduğu, sevgi, barış ve huzur dolu bir bayram dilerim.” ifadelerini kullandı.

Başkan Yüksel mesajında şu ifadeleri kullandı;

“Yardımlaşma ve dayanışma mevsiminin en güzel esintisini üzerimizde hissettiğimiz, küslüklerin son bulduğu, iyilik ve sevginin egemen olduğu, ihtiyaç sahiplerinin daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, insani değerlerin en saf haliyle tecrübe edildiği, ilişkilerin güçlendiği, sevgi ve hoşgörünün kapılarını aralayan özel günlerdir. Bu özel günlerde paylaşmanın ve yardımlaşmanın bilinciyle hareket etmemiz gerektiği aşikârdır. Kurban Bayramı, paylaşmanın ön planda olduğu, küslüklerin geride bırakıldığı, arkadaşlar ve aile ile bir araya gelinen özel bir zamandır. Bu bayramı, birliğimizi pekiştirmek, barış ve sevgiyle dolu günler için umudumuzu yükseltmek adına bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Kartal Belediyesi olarak, komşularımızın bayramlarını en iyi şekilde geçirebilmeleri için gerekli tüm önlemleri aldık. Bayramınızı daha rahat geçirebilmeniz için nöbetçi ekiplerimiz bayram boyunca hizmetinizde olacak. Kurban Bayramı’nda vefat eden yakınlarını ziyaret etmek isteyen komşularımızın ulaşımını sağlamak adına düzenlediğimiz ücretsiz ring seferlerine bu bayram da devam ediyoruz. Ring araçlarımız Arefe ve Bayramın 1. ve 2. günü Kartal Meydanı’ndan hareket edecek.

Toplumumuz için büyük önem taşıyan bu özel günü sağlık ve huzur içinde karşılamanın mutluluğuyla; tüm komşularımın Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutlar, komşularım ve tüm İslam âlemi için, paylaşmanın ve hoşgörünün ön planda olduğu, sevgi, barış ve huzur dolu bir bayram dilerim.”

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş