Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGÜNCELBaşkan Gökhan Yüksel'den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Başkan Gökhan Yüksel’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Başkan Gökhan Yüksel’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Kıymetli komşularım;

En değerli varlıklarımız, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımız ile birlikte yeni eğitim öğretim yılını; büyük bir ümit, heyecan ve coşkuyla karşılıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Atacakları her adımla, verecekleri her kararla bir ülkenin, toplumun, daha geniş kapsamda ise dünyanın geleceğini ve işleyişini belirleyecek olan çocuklarımızın bu uzun yolculuğunda veliler, eğitim camiası ve yöneticiler olarak bizlere de büyük görev ve sorumluluklar düşüyor.

Her şeyden önce birey olma sorumluluğunu kazandırmayı amaçladığımız çocuklarımızı; Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür yetiştirmek; sanatta, kültürde, sporda, bilimde kısacası ilgi ve yetenekleri doğrultusunda etkin olmalarını sağlamak, kendilerini destekleyecek her türlü proje, etkinlik ve çalışmaları yaratmak, Kartal Belediyesi olarak bizim öncelikli görevimizdir.

Bu anlayış ve büyük bir aile olmanın yarattığı sorumluluk bilinciyle, sonsuz sevgi ve güvenle temellendirdiğimiz bağımızı, çocuklarımızın kendilerini gerçekleştireceği proje ve çalışmalarla yeni eğitim öğretim sürecinde de perçinlemeye devam edeceğiz.

Tüm bu duygu ve düşüncelerin ışığında 2019-2020 eğitim öğretim yılının, ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını; yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılı bir öğretim yılı geçirmesini diliyorum.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı