Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANATCAM TAKI DÜNYASI SERGİSİ KARTAL’DA ZİYARETE AÇILDI

CAM TAKI DÜNYASI SERGİSİ KARTAL’DA ZİYARETE AÇILDI

CAM TAKI DÜNYASI SERGİSİ KARTAL’DA ZİYARETE AÇILDI

Kartal Belediyesi, Keziban Danacı ve Karanfil Sekmen tarafından hazırlanan “Cam Takı Dünyası” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Kartal Belediye Binası Fuaye Alanı’nda ziyarete açılan sergiye, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar’ın yanı sıra Kartallı vatandaşlar katıldı. Şık oldukları kadar günlük hayatın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış eserlerin yer aldığı sergide, kolyelerden cam tabaklara kadar geniş bir yelpazede çok sayıda ürün yer alıyor. Kadın sanatçıların ellerinden çıkan ürünler arasında, doğal taşlardan yapılan takılar ve cam süsleme ürünleri de bulunuyor.

Sergiye 1 yıldır yoğun bir şekilde hazırlandıklarını belirten sanatçı Karanfil Sekmen, “Kadınların bu alanlarda çok daha etkin olabileceğine ve güzel eserler verebileceklerine yürekten inanıyoruz. Bu çalışmalarımızda bizden desteklerini esirgemeyen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e ve Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar’a çok teşekkür ederiz.” dedi.

Meraklıları, Cam Takı Dünyası sergisini 27 Aralık tarihine kadar Kartal Belediye Binası Fuaye Alanı’nda ziyaret edebilecek.Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı