Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaGÜNCELCHP 39 İlçede "Artık Yeter" Dedi

CHP 39 İlçede “Artık Yeter” Dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Örgütü eş zamanlı olarak İstanbul’un 39 ilçesinde eş zamanlı yaptığı basın açıklamasında; “Bizler, pencerelerine ay yıldızlı bayrak asılan yoksul evlerin sesi olmaya devam edeceğiz. Bizler, Cumhuriyet Halk Partisi olarak; 86 milyon için, Türkiye için yeni bir yol açıyoruz. Yolumuz doğrudur. Bu yolda cesaret ve kararlılıkla yürüyeceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Mert Polat

İstanbul’un 39 ilçesinde eş zamanlı Kartal’da basın açıklaması Kartal Meydanında yapıldı. Basın açıklamasını Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Mert Polat okurken açıklamaya CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tozkoparan ve CHP İl Gençlik Kolu Balkanı Erdem Kara ve partililer katıldı.

CHP Pendik İlçe Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Güney Güler

İstanbul’un 39 ilçesinde eş zamanlı olarak Pendik’te ise basın açıklaması CHP Pendik İlçe Teşkilatı önünde yapıldı. Partililerin katıldı açıklamada basın açıklamasını CHP Pendik İlçe Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Güney Güler Uysal okudu.

“Artık yeter demek için buradayız” denilen basın açıklamasında, “Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralanan askerlerimize şifa diliyoruz.

Terörü, bölücü terör örgütü PKK’yı ve insanlık dışı yöntemlerini lanetliyoruz. Sadece kınamıyoruz; lanetliyoruz! Toprağa verdiğimiz kahraman evlatlarımızın, bütün şehitlerimizin aziz hatıralarını sonsuza dek yaşatacağımıza söz veriyoruz” denildi.

Açıklamada; “Bizler, pencerelerine ay yıldızlı bayrak asılan yoksul evlerin sesi olmaya devam edeceğiz. Bizler, Cumhuriyet Halk Partisi olarak; 86 milyon için, Türkiye için yeni bir yol açıyoruz. Yolumuz doğrudur. Bu yolda cesaret ve kararlılıkla yürüyeceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler, Genel Başkanımız Özgür Özel’in de ifade ettiği gibi, Hain terör saldırılarına, gencecik vatan evlatlarının toprağa düşmesine ARTIK YETER diyoruz.

Bu vatanın, kerpiç evlerde oturan fakir evlatları şehit olurken iktidar sahiplerinin zenginleşmesine ARTIK YETER diyoruz.

Terörden medet umanlara, terörden beslenenlere, milletin acılarını siyasetine malzeme eden kötülüğe ARTIK YETER diyoruz.

Fakir fukaranın şehit olduğu, iktidar sahiplerinin zengin olduğu düzene ARTIK YETER diyoruz” diyerek tamamlandı basın açıklaması.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş