Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaMANŞETCHP Kartal İlçe Başkanlığı'ndan Başkan Gökhan Yüksel'e Ziyaret

CHP Kartal İlçe Başkanlığı’ndan Başkan Gökhan Yüksel’e Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah ve İlçe Yönetim Kurulu, Gençlik Kolu ve Kadın Kolu Başkanları, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i, Kartal Belediyesi ana hizmet binasındaki makamında ziyaret etti.

Kartal Basın İşleri Müdürlüğü ziyaret sırasında Başkan Gökhan Yüksel ile İlçe Başkanı Efendi Argunşah, ilçenin genel durumu hakkında fikir alış verişinde bulunduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanılığı ise yaptığı açıklamada; “İlçe Başkanımız Efendi Argunşah ve İlçe Yönetim Kurulumuz, Gençlik Kolu ve Kadın Kolu Başkanlarımız ile Kartal Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel’i makamında ziyaret edip gündemle ilgili durum değerlendirilmesinde bulunduk” dedi.

“Mesele, Kartallı Komşularımıza Hizmet Etme Anlayışıdır”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gökhan Yüksel, “Kartal’a ve komşularımıza birlik beraberlik anlayışımızdan, gençliğimizden ve heyecanımızdan güç alarak hizmet etmeye devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana çok kısa bir sürede yepyeni hizmetleri hayata geçirmeyi başardık. Kartal Kariyer Merkezi’ni kurduk. Komşu İletişim Merkezi’ni başlattık. Komşuluk ve Dayanışma Meydanı’nı açtık. İSKİ ile koordinasyon içinde çalışarak ilçemizde yıllardır çözülemeyen altyapı sorununa çözüm getirdik, çalışmalarımız halen devam ediyor. Bizim için mesele anlayıştır, mesele Kartallı komşularımıza hizmet etme anlayışıdır. Aynı kararlılığı, herkese eşit yakınlıkta kalmaya devam ederek ve en önemlisi komşularımıza her daim kulak vererek, beklenti ve ihtiyaçlarını dinleyip önceliklerimizi bu doğrultuda oluşturarak, Kartal’ı, Kartallı vatandaşların yaşamaktan mutlu olduğu bir profile dönüştürerek sürdürmeye devam edeceğiz. Devraldığımız bayrağı en üst noktaya çıkarmaya gayret edeceğiz. Sizlerin ziyareti, güler yüzü bizi çok memnun etti. Bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 
Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah 8 Haziran tarihinde Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve Belediye faaliyetlerine ilişkin düşüncelerini yayımladığı bir makalede açıklamıştı.

“KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR”

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde, Kartallı 147.587 seçmenin desteğini alan ve en yakın rakibine 14.262 oy farkı atarak seçilmiş olan Sayın Gökhan Yüksel, yine Kartallı vatandaşların takdiri ile Kartal Belediye Başkanlığını kazanmıştır.
Başkanımızın gölgesini sorgulayanların; Kartal’ın sokaklarına, caddelerine, meydanlarına bakmaları yeterli olacaktır.
İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde Belediye Başkanımızın ortaya koyduğu çalışma temposu, şartlar ne olursa olsun daima vatandaşın hizmetinde olduğunu bir kez daha göstermiştir.
Belediyemizin Satın Alma birimi tarafından Kartal halkına hizmet ulaştırmak için yapılan ihale işlemlerinin tamamı, devletimizin ilgili kurullarınca denetlenmekte ve onaylanmaktadır. Devletimizin işini yapmadığını ima edenlerin, devleti yöneten partinin mensupları olmaları da ayrıca manidardır.
Belli ki asıl işi seçim kazanmak olan siyasiler, kendi başarısızlıklarını örtmek ve kendi koltuklarını korumak adına böyle çirkin, asılsız ve mesnetsiz iddialarla vakitlerini boşa harcamaktadır.
Bizlerin kırımızı çizgileri Misak-ı Milli sınırları çevresinde çizilmiştir. Bu memleketin tüm dini ve milli değerlerini sonsuza kadar korumak ve yaşatmak, partimizin her bir neferinin asli görevidir.
Kaldı ki partimizin Gençlik Kollarında yetişmiş, Kartalımızın öz evladı, Atatürk ilke ve inkılâplarından ödün vermeyen, toplumumuzda bilinçli bir şekilde yok edilmeye çalışılan komşuluk ve hoşgörü ikliminin canlanması adına mücadele veren Başkanımız Gökhan Yüksel’in kırmızı çizgilerini sorgulamak, abesle iştigaldir.
Herkesin biraz daha duyarlı ve söylemlerinde dikkatli olmasında yarar vardır. Unutulmamalıdır ki “Keskin Sirke Küpüne Zarar”.
Son söz olarak; ota, çimene takılıp kalmak yerine, 30 yıldır cezalandırılan Kartal’ın alt ve üst yapı sorunlarını çözen Kartal Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel’e ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na gelin “Kartallı” olarak siz de bir teşekkür edin.
Kartal, her şeyin en güzelini hak ediyor. Her şey güzel olmaya devam edecek.
Saygılarımla…

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı