Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELBerkant Sabancı: "Ücretsiz İşaret Dili Eğitimi Vereceğiz"

Berkant Sabancı: “Ücretsiz İşaret Dili Eğitimi Vereceğiz”

CHP Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı Berkant Sabancı: “Ücretsiz İşaret Dili Eğitimi Vereceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı Berkant Sabancı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada; “Ücretsiz işaret dili eğitimi vereceğiz”dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı Berkant Sabancı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada; “Ücretsiz işaret dili eğitimi vereceğiz”dedi.

Bekant Sabancı yaptığı açıklamada;

“Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü fakat biz sadece bugün değil her gün yanınızdayız ve bu yüzden sizinle birlikte bir projeye daha adım atmaktan mutluluk duyuyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Gençlik Kollarında bulunan her arkadaşımıza farkındalıkları artırmak ve engelli kardeşlerimizin hayatlarının her anlarında yanında olduğumuzu göstermek için ücretsiz işaret dili eğitimi vereceğiz.

Birlikte öğrenecek birlikte gelişeceğiz”dedi.

Berkant Sabancı Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı

1998 Kartal doğumlu, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisi ve önceki dönem Kartal Gençlik Kolları Örgüt ve Örgütlenmeden sorumlu Başkan Yardımcısı Berkant Sabancı, yeni dönemde Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı

Berkant Sabancı adaylığını; “Ben 21 yaşımdayken gençliğimi Cumhuriyet Halk Partisinin mücadelesine adamaktan onur duyuyorum” diye açıkladı.

Berkant Sabancı adaylığını; “Ben 21 yaşımdayken gençliğimi Cumhuriyet Halk Partisinin mücadelesine adamaktan onur duyuyorum” diye açıklamıştı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı Berkant Sabancı adaylığını açıklarken;

“Ben 21 yaşımdayken gençliğimi Cumhuriyet Halk Partisinin mücadelesine adamaktan onur duyuyorum.

Bizler Mustafa Kemal Atatürk’ün bursa nutkundan aldığımız yetkiyle, verdiğimiz mücadelede fikri hür, vicdanı hür gençler olarak sokakta, salonda, fabrikalarda, bom üstünde, kapı kapı çalışmalarda Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun tarif ettiği gibi dik durup eğrinin belasını bulmasını sağlamak için, çalışan gençler olarak iktidar yürüyüşümüzü hızlandırmak adına bir yola girdik. İstanbul Büyükşehir Başkanımız Ekrem Abimizinde dediği gibi yolumuz uzun gençliğimiz var ama inanın bizim heyecanımız daha yüksek. Kartal Belediye başkanımız Gökhan abimizinde geçtiği o uzun yollardan yürüyerek Kartallı genç komşularımızla geleceği örgütlemek için birlik ve beraberlik içinde Gençlik kolları başkanlığına adayız” dedi.

Yuksel Firat
Yuksel Firat
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı