Kartal'in Sesi Gazetesi –Kartal Haberler -Kartal- Kartal Kültür-Sanat

İlçe Gençlik Kolları Adayı Uğur Güzel İşaret Diliyle Seslendi”Sizi Çok Seviyorum”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İlçe Gençlik Kolları Adayı Uğur Güzel İşaret Diliyle Seslendi”Sizi Çok Seviyorum”
Yüksel Fırat( info@kartalinsesi.org )
569
03 Aralık 2019 - 22:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CHP Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı Uğur Güzel İşaret Diliyle Seslendi”Sizi Çok Seviyorum”

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı Uğur Güzel 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla işaret diliyle hazırlanmış bir video hazırladı. Uğur Güzel “Hayatı paylaşmak, sevmek, hayal kurmak ve başarmak için hiçbir engel yoktur. En büyük engel sevgisizliktir” mesajı verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları Adayı Uğur Güzel 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla işaret diliyle hazırlanmış bir video hazırladı.Uğur Güzel “Hayatı paylaşmak, sevmek, hayal kurmak ve başarmak için hiçbir engel yoktur. En büyük engel sevgisizliktir” mesajı verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Gençlik Kolları için yarışan üç adaydan bir olan Uğur Güzel siyasette dik duracağız, gelecekte varolacağız ! şiarıyla yola çıktı.

ADAYLIĞIMI AÇIKLAMAKTAN ONUR ve GURUR DUYUYORUM

“Kartal Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığına aday olduğumu açıklamaktan onur ve gurur duyuyorum” diyen Uğur Güzel adaylığının esasların şöyle tanımlamaktadır:

Değerli yol arkadaşlarım ;
Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana varlığını sürdüren partimizin sosyal demokrat adil ve birleştirici gücünü gelecek nesillere taşımayı şahsım adına dünden bugüne görev edindim.

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Bütün ümidim gençliktedir.’ Sözünü esas alarak inançlı, gençliğe önem veren, kucaklayıcı, birleştirici bir yönetim anlayışı ile iktidara yürüyen partimize emek vermekten şeref duyacağım.

Bizler siyaseti şekillendirecek, aydınlık bir Türkiye Cumhuriyetini yeniden inşaa edecek olan gençler olarak; çıktığımız bu yolda atamızın gösterdiği hedefe durmadan yürüyeceğimize ant içtik.

İlelebet payidar kalacak olan Cumhuriyetimizin ebedi savunucusu olan değerli partimizin Kartal Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığına aday olduğumu açıklamaktan onur ve gurur duyuyorum.

GENÇLİK PARTİNİN ÖZ GÜCÜDÜR

Unutmamalıyız ki ‘Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları partimizin yan gücü değil; öz gücüdür.’ Bu nedenle siyasette dik duracağız, gelecekte varolacağız !

UĞUR GÜZEL:

CHP gençliğinin iyi tanıdığı Uğur Güzel 1994 Erzincan Refahiye Gazipınar doğumlu. Uğur Güzel, ilkokulu Erzincan Ulalar ve İstanbul Kartal’da okudu. Orta okul ve liseye ise Kartal’da gitti. Öğrenimini Kocaeli Üniversitesi Makine Bölümünden mezun olarak tamamlayan Uğur Güzel, özel sektörde çalışmaktadır.

Hep gençlik çalışması içinde olan Uğur güzel Gazipınar Derneği gençlik oluşumunu başlattıktan sonra 2 dönem gençlik kolları başkanlığı görevini yürüttü. Uğur Güzel, son kongrede dernek başkan yardımcılığına seçildi.

Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği (AYEDER) yönetim kuruluna seçildikten sonra AYEDER Gençlik Kolları başkanlığı görevini üstlendi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.