Çarşamba, Haziran 29, 2022
Ana SayfaGENELDr. Şenol Karasu'dan Hemşireler Haftası Ziyareti

Dr. Şenol Karasu’dan Hemşireler Haftası Ziyareti

Kartal Belediyesi, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası’nda, ilçedeki sağlık kurumlarında görev yapan hemşirelere moral ziyareti gerçekleştirdi.

 
“Tüm Sağlık Çalışanlarının Yanındayız”
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına, Sağlık İşleri Müdürü Dr. Şenol Karasu ilçedeki sağlık kurumlarında görev yapan hemşireleri ziyaret etti. Dr. Şenol Karasu hemşirelerin 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlayarak kendilerine çikolata hediye etti.
Sağlık İşleri Müdürü Dr. Şenol Karasu, ziyaretlerde tüm sağlık çalışanlarının salgın dönemindeki fedakârlıklarına dikkat çektti. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in Hemşireler Haftası mesajını iletti. Başkan Yüksel’in mesajında şu ifadeler yer aldı: “İlçemizde pandemi koşullarında en ön saflarda yer alarak; ailelerinizden uzak kaldınız, yorgun düştünüz, stresli ve zorlu koşullarda çalıştınız, çalışmaya devam ediyorsunuz, hatta mesai arkadaşlarını yitiren sağlık emekçilerimizin verdiği mücadelenin bizzat tanığıyım. Her koşulda sizlerin yanında olmak için büyük bir gayret gösterdik. Fedakar çalışmalarınızdan ve vermiş olduğunuz büyük emeklerden dolayı siz kıymetli hemşirelerimize çok şey borçluyuz, Kartal Belediyesi ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyor, Hemşireler Haftanızı kutluyorum.”

Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar