Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaPOLİTİKAEfendi Argunşah ve Yönetim Kuruluna Devir Teslim Törenle Verildi

Efendi Argunşah ve Yönetim Kuruluna Devir Teslim Törenle Verildi

CHP Kartal İlçe Başkanlığı 37. Olağan Kongrede İlçe Başkanı seçilen Efendi Argunşah ve Yönetim Kuruluna devir teslim töreni 15/01/2020 (bugün) saat 17:00 da ilçe başkanlığında yapıldı.

CHP Kartal İlçe Başkanlığı 37. Olağan Kongrede İlçe Başkanı seçilen Efendi Argunşah ve Yönetim Kuruluna devir teslim töreni 15/01/2020 (bugün) saat 17:00 da ilçe başkanlığında yapıldı.

CHP Kartal Eski İlçe sekreteri Süleyman Ülger yaptığı açılış konuşmasında ” Pazar günü demokrasi şöleni halinde geçen kongremizin sonuç itibariyle yeni yönetimimiz belirlenmiştir. Yeni yönetimimize başarılar diliyorum. Bundan böyle tüm örgütümüz yeni başkanımızın ve yönetimimizin emrindedir” dedi..

Başkan Efendi Argunşah ve yönetim kurulu platformda yerlerini aldıktan sonra CHP Kartal Eski İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Efendi Argunşah’ı taktim ederek; ” 37. Kongrede kaybedenin olmadığı, kazanın ise patiye hizmet etmesi amacıyla seçilen Efendi Argunşah ile birlikte biz de örgüt emekçileri olarak sonuna kadar yanında olacağız. Hizmetkarlığımıza devam edeceğiz” dedi.

CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah devir teslim töreninde yaptığı konuşmada; ” Kongrede birlikte yarıştığım arkadaşlarım Özkan Özdemir, Ali Aluç ve Mustafa Albayrak’a teşekkür ediyorum ve bu arkadaşlarla birlikte yürüyeceğiz. Eski ilçe başkanlarıma ve yöneticilerime de sürece kattıkları destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Belediye meclis üyesi arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Zor bir süreçten geçiyoruz, Sorumluluk almak önemli ve bu zor süreci birlikte atlatacağız. Bu kongre bizim iktidar kongremiz olacak. Hiç kimsenin şüphesi ve endişesi olmasın biz bunu başaracağız. Çünkü 31 Mart ve 23 Haziran’da başardık ve önümüzdeki süreçte de başaracağız. Birlikte bu yola çıktık ve birlikte başaracağız. Herkesi kucaklayarak ve hiç kimseyi dışarıda bırakmayarak iktidara yürüyeceğiz” dedi. Argunşah “Gelecek sizin olsun” sözleriyle tamamladı konuşmasını.

Efendi Argunşah konuşmasının ardından Belediye Başkanı gökhan Yüksel’i mikrofana davet etti.

Gökhan Yüksel yaptığı konuşmada öncelikle Muammer Çelebi’ye ve yönetimine teşekkür etti. Gökhan Yüksel; “Yakın gelecekte iktidar yolculuğunu güçlü bir sesle hep birlikte başlattığımız bu süreçte ilçe başkanı olarak görevlendirdiğimiz Efendi Argunşah’a ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

Devir teslim törenine Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel CHP İstanbul İl Başkan yardımcısı Özgür Nas, CHP İstanbul İl Disiplin Kurulu Üyesi Erdoğan Demir, Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Aksu, Hüseyin Tozkoparan, İmam Aydın, Belediye Meclis Üyesi Özlem Bulut, Erdal Kıskanç, Özkan Özdemir, Ali Aluç ve birçok partili katıldı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı