Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaGÜNCEL"EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE" Etkinliği Soğanlık'ta yapıldı.

“EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE” Etkinliği Soğanlık’ta yapıldı.

“EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE” projesi kapsamında uyuşturucu madde bağımlılığı konusunda bilmeniz gerekenler konulu konferans, Soğanlık Kültür Merkezinde yapıldı.

K.Y.Ç Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kartal Anadolu Yakası Merkez Şubesi Başkanlığı ve Soğanlık Sakinleri platformu öncülüğünde “EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE” projesi kapsamında Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde bağımlılığı konusunda bilmeniz gerekenler konulu konferans, Soğanlık Kültür Merkezinde yapıldı.

Konferansa Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Genel Başkanı  Doğan Şimşek ve Ulaştırma Görevlisi  Recep Demir ve dernek yönetim kurulu üyeleri  Bedir Taşan, Cemalettin Öztürk ve çok sayıda üye katılıdı.

CHP Kartal İlçe Başkanı Sayın Mert Polat, yardımcıları  Ayşe Yılmaz, Veli Mete, Alaattin Keskin, Orta Mahalle Muhtarı Salim Çoşar, Kartal Giresunlular Dernek Başkanı Cengiz Demirkaya, Samsunlular Dernek Başkanı Ahmet Güven, Trabzon Şalpazarı Fidanbaşı Köyü kurucu ve eski dernek başkanı Salih Kanbut, Kartal Karadeniz Platformu koordinatör vekili Merve Sağlam, Soğanlık muhtar adayları Hüsnü Kemal Uzun, Nalan Pehlivan, Cihad Çiçek, Şirin Kamiloğlu, Engül Yıldız ve soğanĺık halkı katılım sağladı.

Soğanlık sakinleri platformu yöneticileri ve üyeleride “EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE” projesi kapsamında Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde bağımlılığı konusunda bilmeniz gerekenler konulu konferansa katılım sağladı.

Istanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Türkiye uyuşturucu ve uyuşturucu bağımlılığı izleme büro amirliğinde görevli polis memuru Ozan Yelgel, “En İyi Narkotik Polisi Anne” sunumunu gerçekleştirdi.

Sunum esnasında karşılıklı soru cevap devam eden konferansta uyuşturucu kullanan oğlu hakkında izlenimleri anlatan anne En iyi Narkotik Polisi Anne ünvanını aldı.

Narkotik Dedektör köpeği Ceviz eğitmeni ile birlikte büyük ilgi gördü ve katılımcılar tarafından fotoğraf çektirmiştir.

Etkinlikte, Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Genel Başkanı Doğan Şimşek’e ve beye Şube başkanlığımızca katkı ve katılımlarından dolayı Kartal Karadenizliler Platformu dernek başkanlarına plaket verildi.

Şule Aslanoğlu’na ise Soğanlık Sakinleri Platformu yöneticileri tarafından plaket veridi.

Şube Başkanı ve Soğanlık Sakinleri Platformu’nunda  Hayrettin Aydın dernek, platform hakkında bilgi verdikten sonra Uyuşturucu konusunda bilgilendirme yaptı.

Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Genel Başkanı yapmış olduğu konuşmada dernek hakkında bilgi vererek katılımcılara teşekkür etmiştir.

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş