Cumartesi, Haziran 25, 2022
Ana SayfaYEREL YÖNETİMGökhan Yüksel, "Büyük Bir Hizmet Seferberliği İçindeyiz"

Gökhan Yüksel, “Büyük Bir Hizmet Seferberliği İçindeyiz”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ilçede devam eden asfalt çalışmaları ile kısa süre içerisinde açılması hedeflenen aşevi ve gıda bankası çalışmalarını inceledi.

Cadde ve sokakların modern bir görünüme kavuşması için Kartal’ın 20 mahallesinde başlatılan asfalt seferberliği tüm hızı ile devam ederken Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de çalışmaların bir kısmını oluşturan Kordonboyu Mahallesi’ne giderek incelemelerde bulundu. Gelinen son durum hakkında yetkililerden bilgi alan Gökhan Yüksel’e incelemeler sırasında başkan yardımcıları, birim müdürleri ve teknik personel eşlik etti.
Kordonboyu Mahallesi’nde şimdiye kadar 1.077 metre asfalt serildiğini söyleyen Başkan Gökhan Yüksel, çalışmalar tamamlandığında söz konusu mahallede 1.791 ton asfalt serimi yapılmış olacağını ve program dâhilindeki diğer mahallelerde de çalışmalara devam edileceğini ifade etti.
Başkan Yüksel, buradaki incelemelerin ardından Kartal’da bir ilk olarak hayata geçirilerek her gün binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşın sıcak yemek ve kuru gıda ihtiyacına cevap verecek olan Aşevi ve Gıda Bankası şantiyesini ziyaret etti, çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi aldı. Öte yandan büyük bir hızla süren çalışmalar sayesinde, binanın formunun ortaya çıkmaya başladığı gözlemlendi.
İncelemelerin ardından Gökhan Yüksel, çevredeki esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet gerçekleştirerek gelen talep ve öneriler ile alakalı notlar aldırdı. Kartal’ın tüm mahallelerinin ihtiyaçlarını iyi bildiklerini, buna göre plan ve projeler hazırladıklarını belirten Yüksel, “Söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Devam eden projeleri bir an önce tamamlamak ve komşularımızın kullanımına açmak için büyük bir hizmet seferberliği içindeyiz.” diye konuştu.

Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar