Pazartesi, Temmuz 15, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANATHasat Sanat Atölyesi Kadınlar İşliği Etkinliği

Hasat Sanat Atölyesi Kadınlar İşliği Etkinliği

Hasat Sanat Atölyesi Kadınlar İşliği “13 Şubat Sev’Ki Günü” Etkinliği ile sevgiye bir başka açıdan bakarken dostlar sıcaklığı ile gerçekleşen bir etkinlik gerçekleştirdi.

Hasat Sanat Atölyesi Kadınlar İşliğinin yaptığı etkinlikte müzisyen, yazar Kamil Untukan “Gün Işısın Gözlerimde” ve “Abla Sana Papatya topladım” adlı kitaplarını gitarıyla seslendirdiği müzikler eşliğinde imzalayarak özgün bir imza gününe de imza attı.

Hasat Sanat Atölyesi Kadınlar İşliği bu hafta sonu gerçekleştirdiği etkinliklerle yeni bir süreci de başlattı. Artık hafta sonları kadınlar sanatçı ruhları ve elleriyle hamuru da yeniden yaratıp sunum yapacaklar.
İçinde bulunulan ağır ekonomik koşullardan dolayı asgari giderlerini karşılamaktan zorlanan Hasat Sanat Atölyesi hafta sonları gerçekleşecek bu yiyecek dayanışması ile faaliyetlerini daha yoğun sürdürme imkanı bulacaktır.
Hasat Sanat Atölyesi Kadınlar İşliği “13 Şubat Sev’Ki Günü” etkinliği İmza, Müzik Dinletisi, Karma Sergi, Konuşmalar, Şiirler ve İkramlar ile dostlar sıcaklığı ile gerçekleşen bir etkinliğe dönüştü.
 
 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş