Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaGÜNCELHüseyin Güler'den Gazeteciler Gününe Özel Ziyaret

Hüseyin Güler’den Gazeteciler Gününe Özel Ziyaret

Kartal Belediyesi Basın Yayın Müdürü Hüseyin Güler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kartal Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

Kartal Belediyesi Basın Yayın Müdürü Hüseyin Güler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kartal Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

Hüseyin Güler’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kartal Gazeteciler Derneği ziyaretinde kendisini Kartallı gazeteciler karşıladı.

Kartal Gazeteciler Derneği Başkanı Selim Akdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Hüseyin Güler’e ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Selim Akdoğan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel başta olmak üzere, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Adem Uçar ve Kartal Belediyesi Basın Yayın Müdürü Hüseyin Güler’e teşekkür etti.

Selim Akdoğan; “Dernek olarak çalışan gazetecilerin bir arada olması bütünlük sağlaması ve halkın bilgilendirilmesinde birincil rol oynamak olduğunu” belirtti.

“HÜSEYİN GÜLER,ÖZVERİLİ ÇALIŞMANIZDAN DOLAYI KUTLUYORUM”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına gerçekleştirilen ziyarette Hüseyin Güler, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı,

Hüseyin Güler; ” Derneğin bir okul olarak gazetecilik mesleğinin kurumsal olarak gelişmesi ve meslek içi dayanışmanın gelecek için çok anlamlı” olduğunu söyledi.

Güler devamında; “Haber değeri taşıyan olayların kamuoyuna duyurulması konusunda gösterdiğiniz özveri özen için hepinizi kutluyorum. Mesleğinizde başarılı olmanız dileğiyle, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.

Hüseyin Güler tarafından gazetecilere, çiçek ve hediyeler taktim edildi.

Gazetecilik ve sorunlar üzerine sürdürülen sohbetin ardından hatıra fotoğrafıyla ziyaret sonlandırıldı.

Yuksel Firat
Yuksel Firat
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı