Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaMANŞETHÜSEYİN KARATAŞ VE AZALAR TEŞEKKÜR ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

HÜSEYİN KARATAŞ VE AZALAR TEŞEKKÜR ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Yüksel FIRAT

Uğru Mumcu Mahallesinde demokrasiden yana tüm kurumların ortak Muhtar Adayı Hüseyin Karataş ve aza heyeti teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi.

Hüseyin Karataş ve heyet CHP Kartal Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti. CHP Kartal İlçe Örgütü adına heyeti İlçe Sekreteri Süleyman Ülger kabul etti. Süleyman Ülger İlçe Başkanlığı adına Hüseyin Karataş’a ve Azalara desteklerini yineledi ve çalışmalarda kendilerine başarılar diledi.

Hüseyin Karataş ve heyet daha sonra Eğitim-Sen’e geçti. Burada toplantı halinde olan Kartal Emek ve Demokrasi Güçlerinin misafiri oldular. Genel sorunlar ve Uğur Mumcu Mahallesinin sorunları üzerine karşılıklı bir sohbet gerçekleştirdiler.

Kartal Emek ve Demokrasi Güçleri de bir kez daha açık desteklerini bildirerek çalışmalarında başarılar dilediler. Ve Muhtarlık çalışmalarında kendilerine aktif destek vereceklerin bildirdiler.

Uğur Mumcu Mahallesinde Muhtar Adayı Hüseyin Karataş’ın adaylık süreci demokratik işleyişin bir örneği olarak gerçekleşmişti. Aynı demokratik özellikle gelişerek devam etmektedir.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı