Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGÜNCELİmamoğlu: "Eksiğimiz Olabilir, Ama Kul Hakkı Yemek Olmaz"

İmamoğlu: “Eksiğimiz Olabilir, Ama Kul Hakkı Yemek Olmaz”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: Eksiğimiz olabilir, ama kul hakkı yemek olmaz. Benim için kul hakkı yememek çok önemli. Çalışmalarımızın en verimli şekliyle, komşularımızın hizmetinde olması bizi en çok mutlu ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yapımı tamamlanarak Kartallıların hizmetine açılan, Ali Gaffar Okkan Parkı ile Yakacık Stadı’nı ziyaret etti.

İBB Başkanı İmamoğlu ve Başkan Yüksel ilk ziyaretlerini Uğur Mumcu Mahallesi’nde hizmete açılan Ali Gaffar Okkan Parkı’na gerçekleştirdi. Ziyaretler boyunca başkanlara, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal İlçe Başkanı Mert Polat aday adaylar ile çok sayıda siyasi parti temsilcisi ile İBB ve Kartal Belediyesi yetkilileri eşlik etti.

Belediye başkanların bir sonraki ziyareti ise Kartal’ın spor hayatında adeta yeni bir dönem başlatan Yakacık Stadı oldu. Burada genç futbolcularla bir araya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yakacık Stadı’nın Kartal ve İstanbulluların spor hayatına sağladığı katkıdan dolayı yaşadığı memnuniyeti ifade etti.

“SİZLERİN DESTEĞİNİ YÜREKTEN İSTİYORUZ”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yaptığı konuşmada, 5 yıllık dönemde Kartal Belediyesi ile çok önemli işlere imza attıklarını kaydetti. “Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ile uyum içinde çalışıyoruz” diyen Başkan İmamoğlu, sözlerine şu sözlerle devam etti;

“Sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Hem mahallemizin ismi güzel, hem de parkımız güzel ve sizler de çok güzelsiniz.

Seçime hep birlikte çalışıp elimizden geleni en iyi şekilde yapacağız. Sizlerin desteğini yürekten istiyoruz. Hep milletimizin çıkarını düşündük. Kalbi güzel olana Allah verir. Milletimiz adına, Kartal’a ve İstanbul’a hizmet etmek, bizler için çok değerli.

Eksiğimiz olabilir, ama kul hakkı yemek olmaz. Benim için kul hakkı yememek çok önemli. Çalışmalarımızın en verimli şekliyle, komşularımızın hizmetinde olması bizi en çok mutlu ediyor.

Yaşayan tesislerimiz ve kamusal alanlarımız, bu dönemin en çok iz bırakan işleri oluyor. Kartal’da, dayanışma içinde olduğumuz Kartal Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel’e, bütün ekip arkadaşlarımıza her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm Kartallıları sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş