Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaEMEKKartal Belediye İşçileri Kartal Meydan'da "Kıdem Tazminatımıza Dokunma" diyecekler

Kartal Belediye İşçileri Kartal Meydan’da “Kıdem Tazminatımıza Dokunma” diyecekler

DİSK Genel-İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası 1 No’lu Şube’de örgütlü Kartal Belediye işçileri 03.07.2020 Cuma, Saat 14.00, da Kartal Meydan’nında yapacakları kitlesel basın açıklamasıyla “Kıdem Tazminatımıza Dokunma” diyecekler.

DİSK Genel-İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası 1 No’lu Şube, Kıdem tazminatının fona devrine karşı 01.07.2020 Ataşehir de,  saat 12.00 da Kadıköy Belediye si önünde  gerçekleştirdikleri eylemleri ardında şimdi örgütlü oldukları üçüncü işyeri olan Kartal Belediyesi’nde eylem gerçekleştirecek.
Kartal Belediyesi işçileri Kıdem Tazminatımıza Dokunma ,TES ve Kıdem Fonu’na Hayır, Güvenceli Kadrolu iş Güvenli Gelecek talepleriyle kitlesel olarak Kartal Meydanı’nda olacaklar.
DİSK Genel-İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası 1 No’lu Şube Başkanı Ahmet Arıkan yaptığı açıklamada;  03.07.2020 saat 14.00 da Kartal Meydanında Disk Başkanlar kurulu sonuç bildirgesi okunarak basın açıklamaları yapılacaktır tüm işçi ve emekçileri, emek dostlarını mücadelemizle dayanışmaya çağırıyoruz” dedi.
Basın Açıklaması
03.07.2020 Cuma, Saat 14.00, Kartal Meydanı
 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı