Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaGÜNCELKartal Belediyesi Yöneticileri, Kartal Gazeteciler Derneği Üyeleri ile Buluştu

Kartal Belediyesi Yöneticileri, Kartal Gazeteciler Derneği Üyeleri ile Buluştu

Kartal Belediyesi Yöneticileri, Kartal Gazeteciler Derneği Üyeleri ile Buluştu

Kartal Belediyesi yöneticileri, Kartal Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Toplantıda, yerel basının sorunları ve yerel basın mensuplarının ilçe için önemi ele alındı.

Kartal’da bulunan Grand Mira Business Hotel’de gerçekleşen kahvaltı programına; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Adem Uçar, Mustafa Oktay Aksu, Ali Apaydın, Cengiz Türkmen, Kartal Gazeteciler Derneği Başkanı Selim Akdoğan, ilçe protokolünden çok sayıda kişi ve Kartallı gazeteciler katıldı.

“Amacımız Halkın Haber Almasını Sağlamak”

Kartal Gazeteciler Derneği Başkanı Selim Akdoğan yaptığı konuşmada; Kartallı gazetecilerin, gazetecilik ilkeleri doğrultusunda, halkın haber almasını sağlama görevini üstlendiklerini kaydederek; “Kartal Gazeteciler Derneği üç ay önce kuruldu. İlk işimiz Kartal’daki yerel yöneticilerimiz ve siyasi partilerin temsilcileriyle bir araya gelmek oldu. Daha sonraki çalışmalarımızda ise Kazakistan’dan gelen gazeteci konuklarımızı ağırladık. Bugün ise ilçe protokolümüzle bir araya geliyoruz. Amacımız, gazetecilik ilkeleri doğrultusunda halkın haber almasını sağlamaktır” ifadelerini kullandı.

“Muhabbet Bağımız Daha da Güçlenecek”

Programda Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına bir konuşma gerçekleştiren Kartal Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişler Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Adem Uçar, “Öncelikle; yaşanılan bölgenin içinde bulunduğu durumla ilgili kamuoyunu aydınlatan, yönetim ile vatandaş arasında şeffaflığı sağlayan, halkımızın tarafsız şekilde haber alma hakkına büyük katkılar sunan siz değerli basın mensubu dostlarımızla böyle bir organizasyonda bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar, Kartal Belediyesi’nin basına verdiği öneme dikkat çekerek, sözlerini şöyle sürdürdü; “Sizler; yerel kültürümüzün zenginleşmesi ve korunmasına katkı sağlıyor, bölgemizde cereyan eden olay ya da sorunları gündeme getirerek bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz. Kartal Belediyesi yönetimi olarak yerel basınımızın; komşularımızla aramızda kurduğu bağa verdiğimiz değer ile üstlendiğiniz bu görevden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel’in önderliğinde Kartal’ımızda hayata geçireceğimiz çalışmalar ile aramızdaki muhabbet bağının daha da güçleneceğine inanıyorum.”

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş