Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaGENEL"Kartal Neyzen Tevfik Meydanı" tabelası hazırlanıyor

“Kartal Neyzen Tevfik Meydanı” tabelası hazırlanıyor

“Kartal Neyzen Tevfik Meydanı” tabelası bir kaç gün içerisinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından meydana asılacak. 

Kartal’ın Sesi gazetesi olarak dün gündeme getirdiğimiz “Kartal Meydanı” tabelası ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi hızla hareket geçerek tabelayı kaldırdı. Yeni tabelanın tasarımı ve yapımı hazırlıklarına başlandığı bilgisine ulaştık.

Kartal Belediye Başkanı Yardımcısı Ali Apaydın’ın yoğun mesaisi ve çabasının yanı sıra Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in de konuya ilişkin hassasiyeti ve ilgisi ile konu bir soruna dönüşmeden Kartal halkını memnun edecek çözüme ulaştı.

Kartal Neyzen Tevfik Meydanı’nın son rötuşlarının yapılmakta ve yakın zamanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla açılışı yapılacak.

Bir şehir meydanı olarak, özellikle de adını şair Neyzen Tevfik’ten alan “Kartal Neyzen Tevfik Meydanı” başta amfi tiyatrosu ile bir kent ve kültür meydanı olarak Kartallıların şehir kültürü anlayışına önemli katkısı olan bir meydan olacaktır.

Bir

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı