Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaGÜNCELKartal Teknik Servis, Şimdi Merkez Çarşı Şubede

Kartal Teknik Servis, Şimdi Merkez Çarşı Şubede

Kartal Teknik Servis 20 yıllık tecrübe ile şimdi Kartal Merkez Çarşı Şube ile de her türlü küçük ev aletleri ve her marka süpürge, robot süpürge tamir ve bakımı ile hizmetinizde

 

 

Tanıtım
Kartal/ Yüksel FIRAT

TAMİR VE BAKIMINI YAPARAK EV ALETLERİNİ TEKRAR AİLENİZE KATMAKTADIR

Kartal Teknik Servis, 20 yıllık tecrübe ile şimdi Kartal Merkez Şube ile de hizmette. Kartal Teknik Servis küçük ev aletleri alanında uzmanlaşmış kadrosuyla onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş Kartal Teknik Servis küçük ev aletleri her marka süpürge makinesi tamir ve bakımını yaparak bu ev aletleri tekrar ailenize katmaktadır

Küçük ev aletleri alanında uzmanlaşmış Kartal Teknik Servis tamir ve bakım hizmetini Kartal çarşı merkezindeki atölyesi ile şimdi vatandaşlara çok daha yakın.

Kartal Teknik Servis 2013 yılından beri Kartallı vatandaşlara müşteri memnuniyetiyle hizmet vermektedir. Karlıktepe Mah.Soğanlık Cad. Bahçeket Sit. No:35/A3 KARTAL/İSTANBUL adresindeki şubenin yanı sıra şimdi: Kartal, Hürriyet Caddesi Gençlerbirliği Sokak 11/A adresinde de Kartal Merkez Şube
olarak hizmet vermektedir.

KARTAL TEKNİK SERVİS ÇARŞI ŞUBE

Firma Yetkilisi: Ahmet ÇAVUŞ
Yetkili Telefon: 0 (551) 002 17 37
Telefon: 0 (216) 389 9 389
Web Sitesiwww.kartalteknikservis.com
E-Posta: kartalteknikservis@gmail.com
Firma AdresiKarlıktepe Mah.Soğanlık Cad. Bahçeket Sit. No:35/A3 KARTAL/İSTANBUL

Çarşı Şube: Kartal, Hürriyet Caddesi Gençlerbirliği Sokak 11/A Kartal/ İSTANBUL

Teknik Servis küçük ev aletleri alanında uzmanlaşmış üniversite mezunu ve öğretici belgesi sahibi kadrosuyla onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş Kartal Teknik Servis küçük ev aletlerini tamir ve bakımını yaparak tekrar ev aletleri ailenize katmaktadır.

Birçok küçük ev aleti bakım ve onarımla yeniden işler hale getirilmesi mümkünken çöpe atılarak ev ekonomisini sıkıntıya sokmaktadır. Diğer yandan bakımı yapılmayan ürünler ömürlerini daha hızlı tüketirken, başta filtreler  olmak üzere bakımı yapılmayan ürünler insan sağlığını tehdit etmektedir. Hem kendi sağlığınızı hem de ürününüzün sağlığını korumak için Kartal Teknik Servis’ten teknik destek alabilirsiniz

KARTAL TEKNİK SERVİS, 20 YILLIK TECRÜBE

Kartal Teknik Servis 2013 yılından beri Kartallı vatandaşlara hizmet vermektedir. Kartal Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Elektronik mezunu diplomalı uzman Ahmet Çavuş ve üniversite mezunu ekibi ile 20 yıldır müşteri memnuiyetini esas alarak hizmet sunmaktadır. Kartal Teknik Servis başta aşağıdaki küçük ev aletleri olmak üzere her marka ve modelde tüm küçük ev aletleri bakım ve tamirini gerçekleştirmektedir; Robot süpürge makinesi, süpürge makinesi, hali yıkama, ütü, saç kurutma makinesi, el blenderi, kişisel bakım ürünleri, tost makinesi, mutfak robotu vb. Süpürge makineleri konusunda çok daha özel bir uzmanlığa sahip Kartal Teknik Servis’e her marka süpürge makinesi bakımı ve tamirini yaptırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEKNİK DESTEK ALABİLİRSİNİZ

Küçük ev aleti ürünlerinizin arıza tespiti ve teknik bilgi Kartal Teknik Servis tarafından ücretsiz sağlanmaktır. Arıza tespiti ve tutarı belirlendikten sonra müşteriye rapor edilmektedir. Müşteri rapora bağlı olarak onay verdiği taktirde tamir, değişim ve bakım yapılmaktadır. Tamir ve bakım işlemleri üç iş günü içerisinde parça değişimi ise 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilerek müşteriye teslim edilmektedir.

Değişilen ürünler orijinal yedek parça olarak takılmakta ve garanti kapsamına alınmaktadır.

KARTAL’IN SESİ GAZETESİ OKURLARINA YAZ BOYUNCA ÜCRETSİZ BAKIM

 

Kartal’ın Sesi gazetesi okurları açılışa özel yaz boyunca Kartal Teknik Servis’ inde süpürge makinelerinin bakımını ücretsiz yaptırabileceklerdir.

Kampanyadan yaralanmak için haberin altına: “Kartal’ın Sesi gazetesi okuru olarak ücretsiz süpürge makinesi bakımından yaralanmak istiyorum” yazmanız yeterli olacaktır.

KARTAL TEKNİK SERVİS YETKİLİ TEKNİK SERVİ OLARAK DA HİZMET SUNMAKTADIR

Kartal Teknik Servis aynı zamanda birçok firmanın ürünlerine yetkili seviş olarak hizmet vermektedir.
Başlıca Firmalar:
Arnica Teknik Servis,
CVS Ev Aletleri,
Esse Yetkili Servis,
Essenso Yetkili Servis,
Kitchenaid YetkiliServis,
Remta Yetkili Servis,
RaksYetkili Servis,
Mustan Yetkili Servis,
Motorfan Yetkili Servis,
Goldmaster Teknik Servis,
Lider Savio Yetkili Servis,
Medisana Saglık Ürünleri Yetkili Servisi,
Premier Yetkili Servis,
Waterlife Filtre Degişimi,
Korkmaz Yetkili Servis,
Philips Teknik Servis

KOLAY ULAŞILABİLİR KONUM

Kartal Teknik Servis’e ulaşımınız araçlı ve araçsız olarak oldukça kolay. Araçsız ulaşmak istediğinizde Kartal, Hürriyet Caddesi Gençlerbirliği Sokak 11/A Kartal adresine; Araçla ulaşacaksanız Karlıktepe Mah.Soğanlık Cad. Bahçeket Sit. No:35/A3 KARTAL/İSTANBUL Kartal Teknik Servis’in oto parkı özellikle aracı ile giden müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kartal Teknik Servis

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı