Perşembe, Nisan 25, 2024
Ana SayfaKADINKartal’da 14 Şubat Temalı Kadın Emeği Pazarı Açıldı

Kartal’da 14 Şubat Temalı Kadın Emeği Pazarı Açıldı

Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün desteklediği Kadın Emeği Pazarı; Kartal Meydanı’nda 14 Şubat Sevgililer Günü teması ile açıldı. Kırmızı balonlar, karanfil dağıtımı ve aşkı simgeleyen canlı manken ile açılışı gerçekleştirilen Kadın Ürünleri Pazarı, vatandaşların da yoğun ilgisini çekti.

Kadınların el emeği göz nuru verdiği ürünlerin değerlendirildiği pazara destek vererek ahşap stantları yaptıran Kartal Belediyesi, etkinlik boyunca ikram aracıyla çay ve kahve ikramı yaparak vatandaşların içini ısıttı. Takıdan zeytinyağına, eldivenden eşarba, pelüş bebeklerden birçok farklı ürünün satışa sunulduğu Kadın Emeği Pazarı’nda renkli görüntülere sahne oldu. El emeği ürünlerin satışını yapan Kartallı kadınlar, belediyenin yapmış olduğu etkinliklerden çok memnun olduklarını dile getirerek, Kartal Belediyesi’ne ve Başkan Gökhan Yüksel’e teşekkürlerini iletti.

Kartal’da Kadınlara Tam Destek

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Dilek Kars ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Deniz Karacan’ın katıldığı etkinlikler gün boyu devam etti. Başkan Yardımcısı Kars, dünyayı sevginin kurtaracağını, savaşsız bir dünya dilediğini ve kadınların her zaman yanlarında olacaklarını dile getirdi. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in isteği doğrultusunda, Kartal’da kadınlara ve onların farklı projelerine destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı