Kartal’da, Yeni Dönemin İlk Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Kartal Belediyesi tarafından 2009 yılından beri her ay düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’nın 162’ncisi ve yeni dönemin birinci toplantısı, Jüpiter Gezegen Kafe’de yapıldı.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in başkanlığında yapılan toplantıya; Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve 20 mahalle muhtarı katıldı. Kartal’da gerçekleştirilen çalışmalar ve hizmetlerin  görüşüldüğü muhtarlar toplantısının ilk bölümü, göreve yeni başlayan muhtarların kendini tanıtmasıyla başladı. Toplantının devamında Yüksel, Kartal’da yapılacak olan çalışmalarla ile ilgili bilgi paylaşımı yaptı.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Yeniden seçilen ve yeni aramıza katılan muhtarlarımızı tebrik ediyorum. Yeni dönem hepimize hayırlı olsun. Bu dönemde geçen dönem olduğu gibi birlik içinde, ekip halinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hiçbir konuya politik bakmıyoruz, sizlerden de öyle olmanızı rica ediyorum. Bizler halka hizmet için bu görevlere geldik. Politik değil, hizmet amaçlı görevler yapacağız. Her zaman iletişimde olacağız, bu toplantıları arttıracağız. Kartal için daha iyisini yapabildiğimizi hep birlikte göstereceğiz.” diye konuştu.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir