Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGENELKartallı Kadınlara Ücretsiz Terapi Hizmet Kayıtları Başladı

Kartallı Kadınlara Ücretsiz Terapi Hizmet Kayıtları Başladı

Kartallı Kadınlara Ücretsiz Terapi Hizmet Kayıtları Başladı.

Kartal Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Kadın Danışma Merkezi, 2010 yılından beri bireysel danışmanlık, grup terapisi ve seminer yoluyla Kartallı kadınlara yardımcı olmaktadır.

Psikolojik destek çalışmalarını daha geniş kesimlere ulaştırabilmek için mevcut kadrosunda bulunan psikologların yanı sıra; çeşitli kurumlar ve gönüllülerle geliştirilen işbirlikleri ile grup terapisi, çift ve bireysel psikoterapi hizmetleri ile danışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda interaktif seminer düzenleyen merkez, çalışmalarını kadınların sorun ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak çeşitlendirmeye devam ediyor.

Yıllar içerisinde şube sayısını 3’e çıkaran ve önceki yıllarda gerçekleştirdiği grup terapileri kapsamında Kartallı kadınlardan olumlu geri bildirimler alan Kadın Danışma Merkezi, bu çalışmalar kapsamında psikodrama teknikleri kullanılarak sürdürülecek yeni bir grup terapisine başlıyor.

Ücretsiz olarak düzenlenecek olan program; Ekim 2019- Haziran 2020 döneminde her Salı 10.00 – 12.30 saatleri arasında Kartal Belediyesi Ekolojik Pazar Etkinlik Çadırı’nda gerçekleşecek. Uzman Psikolog Hanife Uğur Kural ve Itır Erkan tarafından yürütülecek ve katılım 18 kişi ile sınırlı olacaktır.

Ayrıntı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız, 0216 280 64 63 numaralı telefondan Kadın Danışma Merkezi ile iletişime geçebilir.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı