Perşembe, Nisan 25, 2024
Ana SayfaGÜNCEL‘Mars Gezegen Kafe’ 16 Şubat’ta Açılıyor

‘Mars Gezegen Kafe’ 16 Şubat’ta Açılıyor

“Gezegen” markası altında başlayan  şu ana kadar 9’u tamamlanan ‘Gezegen Kafeler’den, Soğanlık Kültür Merkezi altında bulunan “Mars Gezegen Kafe”nin, 16 Şubat Cuma günü, saat 15.00’te düzenlenen törenle açılışı gerçekleştirilecek.

Kartal’ın 20 mahallesinin her birine ‘Gezegen Kafe’ oluşturma hedefi ile şimdiye kadar; Soğanlık Kültür Merkezi’nde Mars, Atalar Spor Tesisi’nde Merkür, Ekolojik Pazar’da Neptün, Mustafa Necati Destek Eğitim Kursu’nda Venüs, Hürriyet Kültür Merkezi’nde Uranüs, Mehmet Ali Büklü Parkı’nda Jüpiter, Karlıktepe Spor Parkı’nda Dünya, Bayram Demirkol Parkı’nda Satürn ve Fatih Boylan Parkı’nda Plüton Gezegen Kafe’nin yapımı tamamlandı. Makine Hangar’da ve Topselvi Mahallesi’nde projelendirilen iki Gezegen Kafe ise açılış için gün sayıyor.

Gezegen Kafeler’de, ayrıca doğum günü, toplu kahvaltı ve yemek organizasyonu talepleri de değerlendirilerek rezervasyon alımı yapılıyor.

“Komşularımızın kaliteli ve uygun fiyatlı sosyal tesislere olan erişimini artıracağız”

Gezegen Kafelerin seçim öncesi Kartallılara verdikleri sözlerinden biri olduğunu kaydeden Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yeni kafelerin eklenmesi ile birlikte çok yakın bir zamanda Gezegen Kafelerin sayısının daha da artacağının müjdesini verdi. Başkan Yüksel,

“Komşularımızın ve özellikle kadınların ve genç kardeşlerimizin tesislerimize olan ilgisi, doğru bir iş yaptığımızın göstergesi oldu. Kartal’ımızın her mahallesinde bu ihtiyacı karşılayacağız. Komşularımızın kaliteli ve uygun fiyatlı sosyal tesislere olan erişimini artıracağız. Kartal için daha yapacak çok şeyimiz var diyerek tüm komşularımızı, sevdikleriyle beraber Soğanlık Kültür Merkezi altında bulunan “Mars Gezegen Kafe”nin açılışına davet ediyorum.” dedi.

Tarih: 16 Şubat Cuma

Saat: 15.00

Yer: Soğanlık Orta Mahalle, Çamağacı Sokak, No:2 Kartal/İstanbul

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı