Perşembe, Nisan 25, 2024
Ana SayfaKARTALMHP İstanbul 1. Bölge  Milletvekili Adayları Basınla Buluştu

MHP İstanbul 1. Bölge  Milletvekili Adayları Basınla Buluştu

MHP Kartal İlçe Başkanlığı ve MHP İstanbul 1. Bölge  Milletvekili adayları gazeteciler onuruna verdiği iftar yemeğinde basınla bir araya geldiler.

İftar yemeğine MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra; MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili adayları Murat Şahin, Hilal Dilber, Emre Durmuş, Erdem Doğruer ve İlker Çakıroğlu katılarak gazetecilere kendilerini tanıtıp açıklamalarda bulundular.

Zübeyir Kurt açılış ve selamlama konuşmasının ardından sözü milletvekili adaylarına verdi. Milletvekili adayı Emre Doğruer, 93 yılından bu yana partinin çeşitli kademelerinde görev yaptığını ve şimdi ise milletvekili adayı olduğunu söyledi. Şahin gece gündüz çalışarak 3 olan milletvekili sayısın 6-7 milletvekiline çıkaracaklarını söyledi.

Murat Şahin ise ilçe örgütünün çabasına ve basının ilgisine teşekkür etti.

MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt 3 ay önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından ilçe başkanı olarak atandığını söyledi. Kurt göreve gelir gelmez deprem bölgesine yardım çalışmalarını sürdürdüklerini ve çeşitli ihtiyaçları karşıladıklarını anlattı ve yardım çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Kurt, “14 Mayıs seçimlerinde Kartal’da Ülkücü Hareketin şahlanışa herkes tanık olacak. 1. Bölge’de 5 veya 6 milletvekili çıkaracağımız düşünüyoruz. İnşallah daha fazla sayıda milletvekili çıkartırız. Parlamentoda güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi gerek terörle mücadelede gerek Fetö ile mücadelede her zaman belirleyici olacaktır. Sizin vasıtanızla vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a milletvekili seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermelerini rica ediyorum” dedi.

Kurt, genel seçimlerin ardından Cumhur İttifakı olarak Kartal Belediyesi’ni kazanacaklarını söyledi. Kurt, “Bu kadar başarısız bir belediyenin elinden belediyeyi alamazsak bu da bizim başarısızlığımı olacaktır” dedi.

 

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı