Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANATNiyazi Koyuncu ve Kartallılar "Dik Horon" Oynadı

Niyazi Koyuncu ve Kartallılar “Dik Horon” Oynadı

Niyazi Koyuncu ve Kartallılar “Dik Horon” Oynadı

2. Kartal Kitap Fuarı’nın ilk konseri sanatçı Niyazi Koyuncu konseri oldu. Yaklaşık bir saat yüksek ritimli şarkılarıyla sahnede kalan ünlü sanatçı, sevilen Karadeniz türkülerini söyleyerek, Kartallılara unutulmaz anlar yaşattı.

Niyazi Koyuncu’nun seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden Kartallılar, konser boyunca horon oynayarak, coşku dolu anlar yaşadı. “Düşmeyeceğiz hep ayakta kalacağız” diyen Niyazi Koynucu ve Kartallılar “Dik Horon”u tulum eşliğinde çok daha özel bir coşkuyla oynadılar.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, konserde ünlü sanatçıya bir teşekkür plaketi takdim ederek, “Kartal’ın birlik ve beraberliğini en iyi şekilde gösteren konserlerden biri oldu. Tüm farklılıklarımızla bir aradayız. Sanatçımız Niyazi Koyuncu’ya ve sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Ünlü sanatçı Niyazi Koyuncu ise Başkan Gökhan Yüksel’e teşekkür ederek, “Geçtiğimiz günlerde bir konserim iptal oldu. Aynı değer yargılarını taşımıyormuşum. Bence taşıyorum ki, burada hep beraberiz. Bu gece için, başta Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e ve sizlere çok ama çok teşekkür ediyorum. Bizi hiçbir şey engelleyemiyor, şarkılarımızı söylemeye devam ediyoruz. Yaşasın sanat!” ifadelerini kullandı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı