Salı, Kasım 28, 2023
Ana SayfaMANŞETPETROL - İŞ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI VELİ BÖLÜK

PETROL – İŞ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI VELİ BÖLÜK

Veli Bölük, 30 Mart 2014 tarihinde yapılan mahalli idareler genel seçimlerine  de Muhtar Adayı olarak katılıp önemli oranda oy aldı. Veli Bölük Petrol – İş Mahallesinde bu seçime de en güçlü aday olarak katılıyor.

Veli bölük, gücünü “Mahalledeki tüm toplumsal kesimlerin ve siyasi çevrelerin açık desteğinde aldığını” söylemektedir. Mahalleli bugüne kadar Mahalle için sürdürdüğüm gayreti görmektedir. Bundan dolayı destek vermek için en ufak bir tereddüt görmemektedir.

Mahalle için uğraşmak toplumsal sorumluluğumdur.

Veli Bölük, “Muhtar olmak benim için ne bir unvan sorunu değildir. Ben toplumsal sorumluluk gereği bu göreve ve Mahallenin sorunlarını halkla birlikte çözmeye talibim. Bundan dolayıdır ki, bir önceki seçimi kaybetmiş olmama rağmen Mahallenin sorunlarının çözümü için hep çaba harcadım. Örneğin: Şehit Burak Evirgen ilköğretim Okulu ve Muhtarlık Binasının yanındaki boş alanın ranta kurban gitmesini engellemek için uğraştım. Halkın da desteğiyle buranın çocuk parkı olmasını sağladım. Çocukların oynayabileceği ailelerin çocuklarını okula getirip götürürken soluklanacağı bir alan oldu.Ya da Rahvanlar Caddesi ile Çanakale Caddesi kavşağına trafik lambalarının konması. Her ne kadar trafik lambalarını doğru yere koyduramazsak da) Buradaki sorun henüz çözülmüş değil.”

Sorunları halkla birlikte çözeceğiz

“Petrol – İş Mahallemiz Kartal Merkezine sınır ama adeta Kartal’ın arka bahçesi gibi. Belediyenin ve Kaymakamlığın duymadığı, görmediği bir Mahalle. Tüm sorunlarımızı Mahalle halkını da sürecin içine katarak birlikte çözeceğiz. Çünkü, Mahalle halkının katılımı ve aktif desteği olmadan yığılmış sorunlarımızı çözemeyiz. Muhtarlık Binası evrak alınan yer olmaktan çıkacak ve halkın Mahalle için, bir araya geldiği bir mekana dönüşecek. Sorunları halkla birlikte tespit edecek çözüm için de birlikte hareket edeceğiz. Mahallenin sorunları kimin hangi partiye oy verdiği üzerinden oluşmuyor. Aksine bu Mahallede oturduğumuz için hepimizin sorunları. Bundan dolayı hiç bir ayrım yapmadan Mahallenin sorunlarını birlikte çözmeye odaklanacağız. Bugüne kadar edindiğim siyasi kültür gereği halka hizmet etmeyi ve onlarla birlikte sorunları çözmeyi esas almaktayım.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı