Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaGENELPeyzaj Mimarı Öğrencileri, Kartal’da 

Peyzaj Mimarı Öğrencileri, Kartal’da 

Kartal Belediyesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğrencileri ile bir iş birliği toplantısı gerçekleştirdi.

 
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü ve Kartal Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ortak proje kapsamında, Soğanlık Kültür Merkezi’nde yerel yönetim iş birliği toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıya, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Kartal Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, Park ve Bahçeler Müdürü Ali Çelik, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğretim görevlileri Doktor Nurgül Erdem, Ayça Yeşim Çağlayan, Elif Nur Sarı ve çok sayıda öğrenci katıldı.
İş birliği toplantısında, Kartal Belediyesi yöneticileri öğrenci ve öğretim görevlilerine Kartal’ın yeşil alanlarının ve genel çalışmalarının tanıtıldığı bir sunum gerçekleştirdi.

“Sizler Bizim İçin Çok Değerlisiniz”

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, toplantıda yaptığı konuşmada özellikle üniversite öğrencilerinin Kartal’ın kent kimliği ile ilgili fikirlerini çok önemsediklerini kaydederek, şunları söyledi; “Bugün, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğrencileri ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Eminim, genç öğrencilerimizden birbirinden güzel projeler çıkacak. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Biz Kartal Belediyesi olarak, kent yönetimine gençlerimizi ortak kılmanın önemini biliyoruz. Şimdiden bizlerle olan tüm öğretim görevlilerimize ve öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Toplantının ardından, Kartal Belediyesi yöneticileri üniversite öğrencilerine Kartal’daki proje alanlarını gezdirerek, proje alanları hakkında teknik bilgi verdi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş