Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELSağlıklı Kalmanın Yolları’ Semineri

Sağlıklı Kalmanın Yolları’ Semineri

Kartal Belediyesi’nden ‘Doğal Temizlik ve Sağlıklı Kalmanın Yolları’

Kartal Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü ile Kartal Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğiyle gerçekleştirilen ‘Doğal Temizlik ve Sağlıklı Kalmanın Yolları’ adlı seminer, Kartal Belediyesi Ekolojik Çadır’da düzenlendi.

Kartallı vatandaşların yoğun bir şekilde katılım sağladığı seminere konuşmacı olarak katılan Dr. Zerrin Sönmez, sağlıklı bir yaşam için küçük adımlar atmanın uzun vadede büyük faydalar sağlayacağını belirtti. Önemsiz gibi gözüken, fakat hayatımızda önemli rol oynayacak küçük detayların ne kadar önemli olduğuna vurgu yaptı.

Seminere katılan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Dilek Kars, bu tarz etkinliklerin devam edeceğini belirterek, katılımcılara teşekkür etti. Kartal Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Ali Kemal Özdemir’de belediyenin yapmış olduğu çevreye yönelik projelere dair katılanlara bilgi verdi.

Seminer, Kartallı vatandaşların sağlıklı bir yaşam sürmenin püf noktaları hakkındaki merak ettikleri sorular ile devam etti. Soru-cevap bölümünün ardından Dr. Zerrin Sönmez’de tüm katılımcılara ve Kartal Belediyesi’ne teşekkür etti.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı