Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaGÜNCELSoğanlık Sakinleri Platformu 150 adet kumanya kolisi dağıttı

Soğanlık Sakinleri Platformu 150 adet kumanya kolisi dağıttı

Soğanlık Sakinleri Platformu 150 adet Ramazan kumanya kolisi ve kahvaltı kolisini ihtiyacı olanlara dağıttı.

Kartal-Soğanlık/Yüksel Fırat

Yardım kolileri; Yurtdışında yaşayan yardımsever bir vatandaşın, Sağanlık toptancı gıda esnafı ve cadde üzerindeki esnafların bağışlarıyla oluştu.

Soğanlık Sakinleri Platformu mahalleyi ve yardıma ihtiyacı olanları, sürekli sürdürdükleri yardım faaliyetlerinden dolayı, çok iyi tanıdıklarından yine titiz bir çalışmayla yardım edilecek kişileri tespit ettiler.

Kartal’ın Sesi gazetesi olarak takip ettiğimiz dağıtım çalışmasında; Kolilerin bulunduğu mekana ihtiyaç sahipleri kendileri gelerek kolilerini teslim aldılar.

 

Soğanlık Sakinleri Platformu gönüllü ekibinde Zeliha Bayram, Nurgün Kılıçlı, Şirin Kamiloğlu, Filiz Ağaç, Zuhal Güneý, Fehmi Bayram, Hacer Atalay ve Vildan Karakaş kolilerin indirilmesinden teslim edilmesine kadar tüm süreçte içten bir fedakarlıkla yardımların düzen içerisinde teslimi sağladılar.

Soğanlık Sakinleri Platformu adına tüm sürecin içinde olanlara ve gazetemiz Kartal’ın Sesi’ne teşekkür ederek “Tüm vatandaşlarımızın, sayfa üyelerimizin Ramazan ayı hayırlara vesile olsun. İyi ki varsınız birlikte güçlüyüz, biz bir aileyiz.” dedi.

 

 

 

 

Yuksel Firat
Yuksel Firat
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı