Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaMANŞETTMMOB ETKİNLİĞİNDE PLAKET VERİLDİ

TMMOB ETKİNLİĞİNDE PLAKET VERİLDİ

Yüksel FIRAT

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu II. Büyükkent Temsilciliği Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği etkinlikte plaket verdi.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu II. Büyükkent Temsilciliği Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği
“Nasıl Bir Kent?” konulu panelde kent suçlarına karşı mücadele eden kurum ve kişi; Dragos Doğayı Koruma Derneği Kurucu ve Onursal Başkanı Hülya Göksel, Altıntepe Düşünceden Eyleme Platformu Kurucu Başkanı Halet Ataş, Pendik Batı Mahallesi Güzelleştirme Derneği Kurucu Başkanı Dr. Erol Ercan, Maltepe Forum Temsilcisi Ali Kemal İpek, Dr. Hüseyin Karakuş ve inşaat Mühendisi İbrahim Doğan’a plaket verildi. 

Kartal Belediyesi, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu. 2. Büyükkent Bölge Temsilciliği tarafından düzenlenen “Nasıl Bir Kent?” konulu panele ev sahipliği yaptı.

Kartal Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen panelde konuşmacı olarak; Pendik Batı Mahallesi Dayanışma Derneği Kurucu Başkanı Dr. Erol Ercan, Maltepe Forum Temsilcisi Ali Kemal İpek, İnşaat Mühendisi İbrahim Doğan, Altıntepe Düşünceden Eyleme Platformu Kurucu Başkanı Halet Ataş, Dr. Hüseyin Karakuş, Dragos Doğayı Koruma Derneği Kurucu Başkanı ve İstanbul Çevre Konseyi Temsilcisi Hülya Göksel yer aldı. Panelin moderatörlüğü Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu 2. Büyükkent Bölge Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güdü tarafından yapılırken çok sayıda mimar, mühendis ve Kartallı vatandaş da panele izleyici olarak katıldı.

Panel,  Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şube Başkanı Esin Köymen’in açılış konuşması ile başladı. Panelde söz alan Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu 2. Büyükkent Bölge Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güdü, “Konuşulacak çok konu var. Hepinize katılımınız için çok teşekkür ediyorum. Dilerim arkadaşlarımızın sunumları ve anlatımları mücadelemizdeki haklılığımızı sizlere kanıtlayacaktır.” dedi.

Güdü’nün konuşmasının ardından sırayla konuşmacıların hazırladığı sunumlar izlendi ve konuşmalar gerçekleştirdi. Yaklaşık 2 saat süren panelin sonunda konuşmacılar vatandaşlardan gelen soruları yanıtladı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş