Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmalarına yeni başladığı Karlıktepe Mahallesi’nde bulunan ve 6.054 m² alana sahip Çamlık Parkı’nda iş makinesi, zemini düzeltme çalışmalarına devam ediyor.
6.054 m² alanda çalışmaları devam eden Çamlık Parkı Karlıktepe halkının umudunu da büyüttü.
![](https://www.kartalinsesi.org/wp-content/uploads/2020/02/DSC_3078-1024x684.jpg)
Parkın hemen altında yer alan 20 dönümlük alanında park, spor alanı ve deprem toplanma alanı olmasını isteyen Karlıktepe sakinleleri bu 26 dönümlü alanın önemli bir kent kazanımı olacağını düşünmektedir.
3.600 m² yeşil alan olarak düzenlenen parkta; 464 m² basketbol ve voleybol sahası, 360 m uzunluğunda yürüyüş yolu ve koşu parkuru, 210 m² çocuk oyun alanı yer alıyor.
![](https://www.kartalinsesi.org/wp-content/uploads/2020/02/DSC_3079-1024x684.jpg)