Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaGENELTürk Kızılayı Kartal Şubesi Yerel Basınla Bir Araya Geldi

Türk Kızılayı Kartal Şubesi Yerel Basınla Bir Araya Geldi

Türk Kızılayı Kartal Şubesi Yerel Basınla Bir Araya Geldi

Türk Kızılayı Kartal Şubesi Başkanı Hüseyin Özkul ve yöneticileri 24 Şubat Kongre sonrası Kartal DSİ Dragos Tesisleri’nde kahvaltılı toplantıda yerel basınla bir araya gelerek gerçekleştirdikleri etkinlikler ve önümüzdeki sürece ilişkin basına bilgi verdiler.

 Başkan Hüseyin Özkul yöneticileri tanıştırdıktan sonra;  “Böyle güçlü bir ekiple hizmet etmek için talip olduk. Sağolsunlar genel kurulda da delegeler bizi tercih ettiler. 24 Şubat’tan beri elimizden gelen hizmetin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Görevi devraldıktan sonra; “İlk başta Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve kamu kurum ve yöneticilerine tanışma ziyareti yaptık. Hemen ardından devam eden kan kampanyasını Kartal’da yirmi beş okulda 4100 ünite kan toplayıp Türkiye birincisi olduk” dedi Özkul.

Başkan Hüseyin Özkul; Ramazan Bayramı öncesinde de destek talebinde bulunan bine yakın aileye giyim yardımında bulunduklarını, Ramazan Bayramında 800 koli erzak toplayıp dağıttıklarını, Ramazanın 15. Günü Çınar Caddesinde “ Geleneksel Yetim İftar”ında  1300 kişilik iftar verdiklerini ve farklı şehirlerden dokuz köye iki yüz koli kıyafet yardımında bulunduklarını söyledi.

Başkan Hüseyin Özkul; Kızılay’ın “Kurban bereketini yıl boyu yaşatıyorsan hilal olsun Türkiye” sloganıyla yola çıktığı kampanyayı da hatırlatarak; “Bağış yapılan kurbanların konserve şeklinde yardıma muhtaç ailelere yıl boyunca ulaştırılacağını” belirtti.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş