Pazar, Haziran 4, 2023
Ana SayfaGENELTürkiye'de Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişi Etkinlikle Kutlandı

Türkiye’de Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişi Etkinlikle Kutlandı

Türkiye’de Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişi Etkinlikle Kutlandı

Türkiye’de Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişi Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir etkinlikle kutlandı

Türkiye’de Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişi Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir etkinlikle kutlandı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Semih SİNAN, İstanbul Ticaret Odası Proje Hamisi Sultan Selim ŞİMŞEK ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Serkan GÜR’ün yaptığı konuşmalar ile devam etti.

Okulun öğrencilerinin hazırladığı sinevizyon ve skeçler ile davam eden program son olarak Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin düzenlediği Kadın Öyküleri Yazma Yarışması’nda dereceye giren öğrencilerimize ödüllerin takdim edilmesi ile son buldu.

Program bittikten sonra yeni yapılan Okul Kütüphanesi, Radyo Televizyon Alanı Kısa Film Atölyesi ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Döner Sermaye Atölyelerinin açılışı protokol tarafından yapıldı.

Programa Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Adem UÇAR, Memur-Sen İstanbul İl Başkanı Talat YAVUZ, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan GÜR, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun TÜYSÜZ, İstanbul Ticaret Odası Proje Hamisi Sultan Selim ŞİMŞEK,  Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katılım sağladı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı