Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaPOLİTİKAÜmit Özdağ, 'Suriyeliler Suriye'ye dönmeli'

Ümit Özdağ, ‘Suriyeliler Suriye’ye dönmeli’

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Kartal’da basın ve partililerle buluştu.

 

Zafer Partisi Kartal İlçe Başkanlığı’nın Turuncu kafede düzenlediği kahvaltıya basın partililerle araya geldi.

Ümit Özdağ, “Tüm Zafer Partisi teşkilatlarını sokağa çıkarak Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için 10 milyon imza kampanyasını güçlü bir şekilde yeniden başlatmarını istiyorum”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bu hafta İstanbul’da çok yoğun bir çalışma sürdürdüklerini belirtti. “Esenyurt’ta Suriyelilerin ve Afganların ilçenin üzerine bir kabus gibi çöktüğünü gördük”dedi.

Parti olarak her geçen gün yükselişlerinin devam ettiğini ve İstanbul’a büyük önem verdiklerinin altını çizen Özdağ, “Partimizin yükselişi gayet bir şekilde net görülüyor” dedi.
Ümit Özdağ  devamında; “Türkiye siyasetinde sözde ikiye ayrılma sahta bir ikiye ayrılmadır. Hepiniz örtülü istilaya evet diyorsunuz, hepiniz emperyalizm önünde diz çöküyorsunuz, hepiniz stratejik göç mühendisliğinin aracı halindesiniz, hepiniz Türkiye’nin soyulmasına ve Türk halkının zenginliklerinin peşkeş çekilmesine evet diyorsunuz. Biz Zafer Partisi olarak bunlara hayır diyen tek partiyiz. Türk siyasetinde bir ayrışma varsa, bu ayrışma sizlerle sistem partileri ile Zafer Partisi arasındaki bir ayrışma olacaktır dedik”
Özdağ, “Irkçı faşist suçlamalara rağmen Zafer Partisi aslında bu suçlamları yapmalarının nedeninin Türk Milletinin hukukunu savunmak olduğunu bildikleri için yaptıklarını biliyoruz.”

“Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için 10 milyon imza”

Kartal İlçe Başkanımız Atakan Tatlı’ya ve İlçe Başkanlığımıza böyle bir organizasyonda bizleri bir araya getirdikleri için teşekkür ediyorum diyerek son olarak partililere seslenen Özdağ, “Stant kurmanın zamanı geldi. Üye kayıtlarını arttırmanın zamanı geldi. tüm Zafer Partisi teşkilatlarını sokağa çıkarak hem Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için 10 milyon imza kampanyasını güçlü bir şekilde yeniden başlatmarını istiyorum hem de büyük bir üye kayıt kampanyası başlatmanızı rica ediyorum” dedi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı