Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaKARTALUzunok,"Siyaset emek işidir"

Uzunok,”Siyaset emek işidir”

CHP Kartal İlçe Başkanı Süleyman Uzunok,”Siyaset emek işidir fakat ağızda çıkacak bir fikir çok kıymetlidir. Genel merkezimizin belirlediği bu fikri politikaları en iyi şekilde halkımıza ulaştıracağız. Kerameti kendimizden değil genel başkanımızdan bileceğiz.

Kartal/Yüksel Fırat

CHP Kartal İlçe Başkanı Süleyman Uzunok, yönetim kurlu üyeleri, kadın ve gençlik başkanları ile birlikte basınla buluştu. Göreve geldikten sonra ilk olarak seçim öncesi basınla buluşan Uzunok basın alanındaki sıkıntılara ilişkin yaptığı geniş açıklamanın ardından basını selamladı.

Uzunok 14 Mayıs tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem parlamento seçimlerine dikkat çekerek, “Parti olarak biz Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı adayı olarak ilan ettik.” Dedi.

“HALİL İBRAHİM SOFRASI”

Uzunok devamında, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ‘Halil İbrahim Sofrasına’ herkesi davet etti. Biz de Kartal örgütü olarak genel başkanımızdan aldığımız bu feyizle Kartal’da bütün derneklerimiz, kitle örgütlerimiz, hemşerilerimiz, öğrencilerimiz, kamu emekçilerimiz, kadınlarımız ve gençlerimizi bu  ‘Halil İbrahim Sofrasına’ davet ediyoruz.” dedi.

Uzunok, Her yerde olduğu gibi Kartal’da da Millet İttifakı güçleri ile sürekli olarak bir araya geldiklerini işbirliği ve diyalog içinde olduklarını söyledi.

“KARTAL’DA EN AZ BİR MİLLETVEKİLİMİZ OLMALIDIR”

Aday adaylara ilişkin ise tüm aday adaylara eşit mesafede kalarak süreci işletmeye çalıştıklarını söyleyen Uzunok, “Önceliğimiz Kartal’dan en az bir milletvekilimizin olmasıdır” dedi.

“KERAMET KENDİMİZDEN DEĞİL GENEL BAŞKANIMIZDAN BİLECEĞİZ”

Kartal’da olabileceğin en üst seviyesinde oy beklediklerini söyleyen Uzunok, ‘Halil İbrahim Sofrasına’ “Gençliğimizin verdiği enerji ve çalışma azmimizle bu yüksek orana ufakta olsa bir dokunuşunuz olacaktır. Ama siyaset, doğru politikalarla yönetilir. Siyaset emek işidir. Fakat ağızda çıkacak bir fikir çok kıymetlidir. Genel merkezimizin belirlediği bu fikri politikaları en iyi şekilde halkımıza ulaştıracağız. Kerameti kendimizden değil genel başkanımızdan bileceğiz.

 

Yuksel Firat
Yuksel Firat
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı