Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANAT“Yansımalar 2 Karma Resim Sergisi” Kartal Belediyesi’nde Açıldı

“Yansımalar 2 Karma Resim Sergisi” Kartal Belediyesi’nde Açıldı

Küratörlüğünü Ressam Zihniye İlhan’ın yaptığı ve çok sayıda sanatçının çeşitli eserleri ile katıldığı Yansımalar 2 adlı karma resim sergisi, Kartal Belediyesi Fuaye alanında açıldı.

Kartal’ın Sesi-Serginin açılışını Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar sanatçılar ile birlikte gerçekleştirdi. 50’den fazla eserin yer aldığı sergide, emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Yardımcısı Uçar, sergideki eserleri inceleyerek sanatçılardan bilgi aldı. Uçar’ın ziyaretinden önce de Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arda Savaş, günün anısına ve sanata yaptıkları katkılardan dolayı sergiye katılan sanatçılar adına Zihniye İlhan’a çiçek takdim etti.

Resim sanatına gönül veren sanatçıların eserlerini beğendiğini ifade eden Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar, Kartal Belediyesi olarak sanat etkinliklerine destek vermeye devam edeceklerini ve Kartal’ın sanatın önemli merkezlerinden biri olacağını söyledi.

 Sergi 07 Ekim Çarşamba gününe kadar açık

07 Ekim Çarşamba gününe kadar açık kalacak olan Yansımalar 2 adlı karma resim sergisine, katılan sanatçılar ise şöyle: Alev Demirkesen, Ali Naki İlhan, Ali Ulusrasba, Arzu Cihan Uğur, Bahar Batuhan Ranlı, Belgin Bıyıkoğlu, Canan Harmancı Demirel, Dilek Ünal, Fatma Ayhan, Fevziye Sayarı, Gözde Engin, Gülay Bayrak, Halil Fatih Yamak, Hatica Gülen Çiftçi, Hülya Esen, İrina Erdem, Nadide Altunbaş Kale, Nazif İlhan, Nevin Külünkoğlu, Oya Gündoğdu, Sibel Fayda, Şaheser Özbalçık Yasin, Şenim Erkan, Türkan Gürbey, Zehra Akdeniz, Zekiye Tatlı, Zerrin Gökçe Çatalbaş ve Zihniye İlhan

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş