Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGÜNCELYüksel'den 'Halı Saha' Benzetmesine Tepki

Yüksel’den ‘Halı Saha’ Benzetmesine Tepki

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kartal Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Haziran Ayında açılan Kartal Yakacık Stadı için küçümseyici ifadelere tepki gösteren Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel, “halı saha’ diyerek küçümsemek olmaz” dedi.

Kartal Belediyesi Temmuz Ayı oturumunda Ak Parti Kartal Belediyesi Meclis Grup Başkanı Muhammer Bektaş’ın açıklamalarına cevaben ‘halı saha’ diyerek küçümsersek hepimize haksızlık etmiş oluruz.” dedi.

Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel, yaptığı konuşmada,

Yakacık’taki bir futbol kompleksini, bir stadı ve eklentilerle bir spor kompleksini ‘halı saha’ diyerek küçümsemek olmaz. Orası UEFA standartlarında çok ciddi bir saha yani amatör kulüplerinin tamamının antrenman ve maç yapabileceği  olacağı bir yerdir.

Yüksel geçmiş dönem meclis üyesi İbrahim Doğan’ın gayretlerine de dikkat çekerek; “Geçmişi ile ilgili biliyoruz ki, bir bölümü benzin istasyonu yapılarak belki de spor faaliyetinde men edilecekti. Bir meclis üyesi arkadaşımızın gayreti ve bu meclisin iradesi ile orası spor alanı olarak kalmış bir noktadır. Bundan mutlu olmak lazım, bir ‘halı saha’ diyerek küçümsersek hepimize haksızlık etmiş oluruz” dedi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı